Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van egy bőr kabátom, ami már...

Van egy bőr kabátom, ami már nagyon régi. Annyira hogy foltokban repedezik, pereg le róla a bőr. Nagyon kedves nekem (és drága is volt, egy új is drága lenne), szeretném a látható helyen lévő apróbb foltokat "eltüntetni" Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már foltokban mállik szét azt nem nagyon lehet javítgatni. Ott az adott darabot lehet cserélni, azaz szétbontani és a fél kabátot cserélni, de az nem biztos hogy anyagilag kifizetődő dolog.


Én 10 éve használom a bőrkabátomat mint átmeneti kabát, de elég sokat kentem ápolószerrel, így csak meg van kopva a vállainál.

2014. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha igazi nappa bőr akkor nem kellene töredeznie, max csak kopnia. Mennyire volt drága és hány éves? Lehet jobb lenne venni egy újat, akciósan 40 körül már hozzá lehet jutni egy olyan darabhoz ami legalább 10 évet kibír külön kezelés nélkül is. Ha igazi bőr vidd el egy bőrdíszműveshez, vagy olyan helyre ahol festést, javítást vállalnak. Kérdezd meg, hogy megéri-e vele foglalkozni.
2014. ápr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehogysem, sajnos. Ez a kabat kukaerett.
2014. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!