Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nálatok hogy megy a mosogatás?...

Nálatok hogy megy a mosogatás? (lent)

Figyelt kérdés

Ki mosogat nálatok,és naponta hányszor? Folyó víz alatt vagy álló vízbe?

Nemet és kort is lécci :) köszönöm!



2014. jún. 25. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Naponta egyszer, amikor megpakoljuk a mosogatógépet :)


34N 35F

2014. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Mi is napi egy, gépbe pakolás, ami nem fér bele, azt elmossuk (ilyen csak ritkán van). Én vagy a férjem felváltva kb. pakolunk bele.
2014. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

a mosogatógép a tökéletes megoldás. Viszont jót kell választani, mert ha elromlik drága a javítása. Érdemes kicsit többet költeni rá és akkor sokáig jól működik.


Az előnye az, hogy olyan forró és annyira kevés vízzel mosogat, ahogy nem lehet kézzel.


Költeni kell a tablettákra meg az egyebekre, de így mosogatószert különben nem használunk. Gyerek is be és ki tudja pakolni stb. Kényelmes, minden tiszta (többnyire)

2014. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a Rozi mosogat,ha tele lesz.Áldom annak a nevét,aki kitalálta :-) amúgy folyóvízben,ha kell.
2014. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a mosogatógép mosogat heti 2-3x, attól függően mennyi edény van! Előbb állóvízben mosogat a drága, aztán folyóvízzel leöblíti! 25/N


Mielőtt megvettük, általában a férjem mosogatott, mert én folyóvíz alatt vagyok csak hajlandó, az szerinte vízpazarlás, ő meg állóvízben mosogatott mindig. Én pedig törölgettem mellette. Minden nap elmosogattunk, evés után rögtön, hogy ne legyen koszos edény a konyhában.

2014. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Én mosogatok szinte mindig, miután eszünk folyóvíz alatt mosogatok. Nem szoktam mosatlant hagyni.

22N

2014. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Általában a vőlegényem mosogat (ez a megegyezés, a többi házimunkát nagyjából én csinálom), de elég gyakran aqddig halogatja, míg már nem férünk a mosatlan edénytől, vagy nincs miben főzni a következő ebédet. Ilyenkor akár 2,5 órát is elmosogat utána folyó vízben.

Amikor én mosogatok, akkor úgy csinálom, hogy amíg az eggyik adagról lemosom a habot, addig beáztatom a másikat, így váltom rajtuk a vizet, ez mégsem állóvíz, de kevesebb, mintha folyna végig.

2014. jún. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Általában napi egyszer de van hogy kétszer is ez attól függ hogy épp főzünk e aznap vagy sem. Folyóvízben pazarlás mosogatni szerintem és az is ha evés vagy főzés után csak egy pár tányért kell elmosni. Csak állóvízben mosogatunk. Tapasztalataim szerint akkor a legcélszerűbb és leggazdaságosabb ha összegyűlt egy jó kis kupac és a kevésbé koszossal kezdünk tányér poharak és a zsíros edények maradnak a végére. Mindig az mosogat aki éppen ráér vagy otthon van vagy kevésbé fáradt. 35 F/L És nálatok hogy van? Segítettek valamit a válaszok? Kor?
2014. jún. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nálunk szép rend van a lakásban, mindig van tiszta ruha, stb, de a mosogatás, na az az egyetlen, amit egyszerűen mindketten elmondhatatlanul utálunk! Ezáltal az folyamatosan gyűlik, és gyűlik, konkrétan amíg még van mindenből tiszta, addig nem állunk neki mosogatni. Néha előfordul, hogy még akkor sem állunk neki mosogatni, amikor már nincs egy darab tiszta evőeszköz vagy tényér se, ilyenkor használat előtt gyorsan elöblítünk mindenből egyet-egyet, ami iszonyat undorító (mármint kitúrni pl egy kiskanalat a dzsuva hegy aljáról a reggeli kávéhoz). Aztán nagy nehezen elmosogatunk kb hetente egyszer :( Tudom, szégyen. Pedig a többi házimunka mindig olyan szépen el van végezve!
2014. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, de ha ennyire nem szerettek mosogatni, pont erre találták ki a mosogatógépet. Nektek tényleg érdemes lenne venni egyet. :) Nekem is nagyon megkönnyíti az életemet, azóta nincsenek családi konfliktusok és sokkal szívesebben főzök többfogásos vacsorákat, hogy tudom, nem én fogok a végén mosogatni, hanem a gép. :)
2014. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!