Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehetne meghízni?...

Hogyan lehetne meghízni? sokak szerint elég vékony vagyok (ami nem zavar annyira), de ha egy kicsit meghíznék lehet, hogy a mellem is megnőne.

Figyelt kérdés

Milyen ételeket egyek amik hízlalnak? vagy mitcsináljak?

légyszi értelmes válaszokat adjatok..köszönöm


2011. febr. 20. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Szénhidrátot egyél sokat, és szedjél Béres cseppet.
2011. febr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hm. Hát szerintem inkább izmosodj, ha vékony vagy és izmos akkor sokkal jobban néz ki, mint ha hájas.. SZERINTEM! Amúgy a melled nem attól fog nőni, hogy kövér vagy, vagyis hogy azért nőjön, ahhoz már nagyon kövérnek kéne legyél, az inkább genetika.:S


Ha pedig tényleg hízni szeretnél, akkor este hat után egyél szénhidrátokat, sőt, szinte csak délután, mindent fordítva mint ahogy a fogyósoknak ajánlanak, tehát a vacsi legyen bőséges, mikor lelassul az anyagcseréd, stb.. De szerintem ez egyáltalán nem jó ötlet, nem is egészséges, inkább tényleg sportolj, építs izmot, hidd el nagyon jól néz ki egy lányon ha szép formás és izmos, és ezt lány létemre mondom. Nagyon irígy vagyok mikor valakinek lapos, izmos hasa van, szép válla, lábai.. Bár a lábammal nincs semmi bajom, az az egyetlen szerencsém hogy hosszú vékony lábam van, anélkül tényleg egy tehénnek néznék ki:S

2011. febr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Izmot építeni akkor tudnál, ha lenne miből, tapasztalatból mondom. Egyél minél táplálóbb, zsírosabb kajákat, sok szénhidrátot. Az meg nem igaz, hogy nem nő a mell, ha hízol, én nagyon vékony voltam anno (40 kg), és amikor sikerült 10 kilót híznom végre, akkor a mellem is 2 kosárméretet nőtt, A-ról C-re. Pedig nem lettem kövér, ahogy az előző mondja, sőt még most is vékony vagyok.:) A mell minden fajta hízástól nő, hiszen zsírszövetből áll.
2011. febr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én inkább a kicsi mell vékony csaj kombinációra szavazok, mint a nagy dagadtra...


21/F

2011. febr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jajj, előző, gondolom ő sem úgy gondolta, hogy nagy dagadra akar hízni, olvasd el az én válaszomat, az előtted lévő voltam, akinek végre sikerült 40 kg (!!)-ról 50 kg-re hízni, és még én is vékony vagyok, csak nem egy anorex piszkafa. Ki mondta, hogy a kérdező dagadra akar hízni??:)

Miért kell mindig sarkítani?? Nem értem!:)

2011. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző, azért nem mindegy, hogy mondjuk 40-ről, ami tényleg az anorex kategória hízik fel az ember egy normál 50-re, vagy mondjuk 50-ről hatvanra. És a kerdező egy szóval sem mondta, hogy kórosan sovány lenne. Megjegyzem gyakorlatilag manapság minden második csaj el van hízva, elég csak ránézni a vállukra és jé háj. Természetesen nem azt mondom, hogy anorexiásnak kell lenni, de egy csinos csaj válla nem remeg, mint a kocsonya.
2011. febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Héhé! Azért a nagy vállakat nem kell ide keverni, szerintem sokkal szebb mikor egy lány sportos alkatú és széles, izmos válla van, mint mikor semmi váll-nagy segg.. Van ismerősöm aki nyolc évet úszott, széles, izmos válla van, de emellé lapos izmos has, vékony lábak.. A mell meg hiába áll zsírszövetből, ha a genetikád nem olyan. Lehet, hogy neked tényleg normálisan ekkora a cicid, csak nagyon vékony voltál és lement, de van olyan ismerősöm aki lapos mint egy deszka, fel nem tűnne hogy nincs rajta melltartó, hiába hízik, nem fog neki megnőni, vagy ha nőne is, látszana hogy csak a hízás miatt..
2011. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hat szénhidrátot kell enni sokat: pl kenyér,tészta. De semmiképpen se chips,gumi cukor mert az meg a fogakat is roncsolja. Hanem mindenképpen főtt ételből egyel mindig kicsivel többet mindt szoktál.
2019. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!