Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Anyukák! Ki mit főz a jövőhéten?

Anyukák! Ki mit főz a jövőhéten?

Figyelt kérdés

Aki már előre tudja nagyjából!

Egyszerűen már ötletem nincs!


2014. júl. 20. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:

hétvégén biztos bablevest főzök és palacsinta lesz :)

hétköznap még nem tudom pontosan de tojásos nokedli ubisalival tervben van meg valami pörkölt vagy tarhonyás hús mert csináltam 3kg koviubit :P

gyümölcsleves biztos lesz és tészta is van minden héten, most ezen a héten volt cukkinis tészta meg krumplis tészta úgyhogy valami húsos lesz, vagy milánói :)

2014. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tojásos nokedli

őszibarackkrémleves

szilváslepény

chilis bab

szerintem lesz hentes tokány is

egyenlőre ennyi van tervbe

kívánjuk a palacsintát is de ember legyen a talpán 40 fokba a tüzhely mellett ácsorogni

2014. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van húsleves és meggyleves itthon meg római tálban sütöttem csirkét sok zöldséggel. Az holnapra is elég, aztán krumpli főzeléket tejfölösen, illetve lecsós csirkét/virslit tarhonyával.
2014. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
valószínűleg ezeket : hideg gyümölcsleves , sült kacsacomb rizibizivel vagy krokettel , uborkasalátával . Grízgombóc leves , rakott krumpli . Citromos almás hideg krémleves , szalonnába tekert csirkemell , caesar saláta. A maradék leves , vadas , puding . sajtos tejfölös tészta , gyümölcssaláta. borsóleves , palacsinta. maradék leves, paprikáscsirke :) remélem tudtam segíteni
2014. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

jajj köszönöm a válaszokat,sok ötletet adtatok!

Tojásos nokedlit ketten is írtátok,azt én is csinálok a héten meg lesz tarhonyás husi is!

palacsinta,zborsó leves a múlt héten volt!

Köszönöm az ötleteket!

2014. júl. 21. 19:54
 6/8 anonim válasza:

Hetit tudom leírni, ha az segít.

Hétfőn maradék zöldborsó leves, baconbe teker csirkemáj rizibizivel.

Kedden volt paradicsomos húsgombóc és sütöttem csokis gofrit.

Szerdán gyümölcs leves,krumplipüré, sült virsli és sajt uborkával.

Csütörtökön lebbencs leves, spenót főzelék főtt tojással.

Pénteken rakott karfiol volt és meggyes-barackos lepény.

Tegnap tejfölös krumplifőzelék pörkölttel, kakaós barackos lepény.

Mára tervezem gulyás leves, rétesek.


Jövőhéten biztos lesz egy lecsó, paradicsomos káposzta sült hússal és töltött cukkini.

2014. júl. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm az ötleteidet,látom te is minden nap főzől!

Sajnos nekem is minden nap kell mert a másnapos kaja kifordul a szánkból!A leves az amit még csak csak megeszünk két napig!

2014. júl. 28. 12:12
 8/8 anonim válasza:
Óhh mi megesszük a 3 napos kaját is, csak hát mivel itthon vagyok és szeret segíteni a gyerek, így mindennap van közös főzés:)
2014. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!