Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Anyukák, Háziasszonyok! Mit...

Anyukák, Háziasszonyok! Mit ajánlotok makacs foltokra ami tutira jó?

Figyelt kérdés
A csokifagyi rendszeresen kifog rajtam. SEhogy sem jön ki. Már vagy 3szor kimostam, dörzsöltem ezzel-azzal, de benne marad és így jóformán koszosan adnám a kisfiamra a pólót. Próbáltam, hogy egyből vízbe tettem ne száradjon bele és másnap Vanish szappan, aztán mosógép, de nem jött ki. Próbáltam ecetes sós egyveleget neten olvastam, talán halványodott, de még mindig ott van. Próbáltam Amway folttisztító sprayt, de csak nem jön ki.

#makacsfolt
2014. júl. 22. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem, a Vanish powergél minden foltra bevált. Mielőtt a mosásba teszem, ezzel kenem be a foltot, és eddig még mindegyik kijött az unokám ruhájából, legyen az színes, vagy fehér.
2014. júl. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a tippet
2014. júl. 22. 08:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon furcsán hangzik, de minden foltot kivesz: marhaepe szappan.

DM-ben lehet kapni, a folttisztítóknál van kirakva, nem a szappanoknál. 200 Ft-ba kerül, úgy néz ki és olyan az illata mint egy rendes szappannak, tisztaság, szappanillatú.

Meg kell nedvesíteni a szappantömböt, alaposan bedörzsölni vele a száraz foltot, megvárni, amíg megszárad rajta, majd a mosógépbe bedobni is kimosni, ahogy mindig. :)

[link]

2014. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!