Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Anyukák hányszor szoktatok...

Anyukák hányszor szoktatok egy évbe nagytakarítást csinálni, amikor egyszerre ablakpucolás, fuggonycsere, szekrények kihúzgálása, szóval felfordítani a házat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Teljes házfelfordítást kb kétszer.

De nálam az ablak és függöny mosás nem ennek a része. Azt ennél jóval többször megcsinálom.

2014. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Soha nem csinálok egyszerre mindent, kisbaba mellett lehetetlen. A napi dolgok mellé ha sikerül beiktatok extra dolgokat, amire épp van egy kis idő, ablakpucolás, függönymosás kb évszakonként van.
2014. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Soha nem csinálok nagytakarítást. Össze pakolom pl a nappalit, ki takaritom, es 2-3 havonta le takaritom az ablakot is. Ugyan igy csinálom az összes helységben. 😊
2014. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
55%
Pont ma akartam ezt kérdezni! Én már dolgozok 2 éves a Kisfiam. Most szabin vagyok ő meg bölcsiben. De így sem tudtam kedvemre felforgatni a házat mert apa meg éjszakás. Ablakot azt kb. Minden hónapban pucolok ,függönyt évszakonként mosok vagy cserélek. Kiváncsi lennék én is, hogy más is így csinálja!
2014. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
minden évben meszelünk. olyankor. ez általában ősz,akkor már nem kenem szét a friss festésen a vérrel teli szúnyogot :D
2014. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
55%
évi 4x...imádom, de nagyon más lehetőség nincs :/
2014. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
2 havonta
2014. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

soha :D

minden hétvégén kicsit többet csinálok meg :)

így nem kell a házat felforgatni. nem is tudom ti mikor csináljátok, hétköznap meló után örülök ha rendbedobom és vacsit teszek az asztalra, hétvégén meg 2 napot nem szánok erre a gyerekkel töltött idő helyett.

2014. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Soha nem szoktam ilyet csinálni.

Mindig azt takarítom, amihez épp kedvem van, vagy aminek már itt az ideje (na azért sosem viszem túlzásba, sőt :D ).

2014. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Én sem csinálom meg soha egyben az egész házat, hanem mindig egy kicsit mindenhol. Így nem úszik el soha a takarítás. Azér nem viszem túlzásba sem, ha választanom kell, hogy gyerek, vagy takarítás, akkor nem kérdés, kit választok :-)

Akik felforgatnak, mikor van ennyi idejük? Nekem ez legalább két egész napba telne (két szintes családi ház), de akkor mi lenne addig a gyerekekkel?

2014. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!