Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Télen mit szoktatok takaritani...

Télen mit szoktatok takaritani ha nagytakaritást csinálsz? Ugyan azt mnd eddig? Ablakpucolás?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

hát az ablakpucolást én mindig tavasszal és kora ősszel csinálom

karácsonykor fújni szoktunk az ablakra esetleg azt szedem le, de nagy pucolást nem végzek, mert kihűl az egész lakás, és tök fölösleges, mert a sok dzsuva ilyenkor sokkal könnyebben rátapad az ablakra és kb egy hét múlva semmi nem látszik az órákig tartó munkából.

inkább szeretem átpakolászni a házat:D:D így mindig és mindig valami más és újnak tűnik, holott semmi csak a pakolás:D:D

2009. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
én mindent leporolok leg aprobb zugot is kitakaritom ablakot is !!szekrény mindet konyhától a fürdőig.persze mindig kitakrít az ember felmos meg minden de azért tlejesen más ha az egyész együtt tiszta és friss:-)
2009. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Én október környékén csinálok egy nagyon nagy takarítást!Ilyenkor ki selejtezek,el pakolom a téli cuccokat,ha jobb idő van plédek mosása ha nincs akkor is csak megy a radiátorra...portörlés,ablakpucolás az egész házat végig mászom!Ezt legközelebb december elején csinálom meg!
2009. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Mi átlag háromhavonta csinálunk egy nagytakarítást, gépben kimossuk a függönyöket, letisztítjuk az ablakokat, radiátorokat, kimossuk a konyhaszekrény belsejét. A szőnyegeket viszont csak nyáron szoktuk kimosni a takarítógéppel, utóbbit télen csak akkor vesszük elő, ha kiömlik valami, vagy valamelyik kisebb cica nem kéredzkedik ki időben. Az ablakpucolás sosem volt gond télen, mivel a radiátorok pont az ablakok alatt vannak. Kicsit feljebb kapcsolom a fűtést, és akkor nem fázom nyitott ablaknál sem. Tudom, hogy ilyenkor az utcát fűtöm, de évente egyszer 20-25 percig azért nem visz csődbe.
2009. nov. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!