Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lányok, nők! Ti mosnátok kézzel?

Lányok, nők! Ti mosnátok kézzel?

Figyelt kérdés

Ha nem lenne otthon mosógépetek, mosnátok kézzel a ruhákat?

A zokniktól a fürdőlepedőkig mindent.


Igen, nem? Miért?


2014. júl. 23. 23:09
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
19%

Én is mostam kézzel egy hónapig, amíg nem lett pénzünk megjavíttatni a mosógépet. Naná, hogy kényelmesebb a mosógép, de egy fél éves gyerek és egy fizikai munkás mellett nem lehet nyivákolni, hogy nincs mosógép, mindamellett a kezem sem kopott el, legalábbis úgy tudom, még azzal gépelek éppen ide...

A nagyobb holmikat meghagynám a férjemnek mosni, az viszont biztos. Ágytakarót vízzel átitatva a kádban emelgetni, öblítgetni, az nem női meló.

2014. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
1 nap alatt száradnak meg. Reggel kimosom, másnap reggel fel lehet venni. Nem, kézzel szoktam kicsavarni.
2014. júl. 23. 23:24
 13/42 anonim ***** válasza:
92%

Miért csak a nők? Nálunk van mosógép, de a szüleim mindketten mosnak, kinek mikor van ideje.

Ha nem lenne mosógépünk, akkor vennénk :)

Ha valami miatt semmiképpen sem vehetnénk, akkor a ruhák zömét mosnánk olyannál, akinek van.

Ha még fel sem találták volna, akkor pedig marad a kézzel mosás, de semmiképpen sem egy emberre lenne rálőcsölve.

2014. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom, de nézne egyet a párom, ha megkérném, hogy mosson ki. Meg nincs is annyit otthon, hogy egy egész napos munkát rábízzak.

Mosogatni, felmosni meg szemetet levinni természetesen szokott.

2014. júl. 23. 23:26
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem vesztek egy mosógépet a lakásba?
2014. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
92%
Miért? Te egész nap otthon vagy? menj el dolgozni, és akkor vehettek egy mosógépet! Amúgy használtan már nagyon olcsón lehet venni.
2014. júl. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Mert nincs hová tenni. Szeretnénk nagyobb albérletbe költözni, remélem, sikerül még idén.
2014. júl. 23. 23:28
 18/42 A kérdező kommentje:
Igen, otthon. Hogy miért nem dolgozom, az bonyolult.
2014. júl. 23. 23:29
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha, inkább mosodába vagy tisztítóba vinném a cuccokat, vagy egy ismerőshöz, akinek fizetnék azért, hogy nála moshassak. Ilyenre volt már példa, mikor a miénk elromlott, az újat neten rendeltük és 4 nap múlva hozták. A fehér cuccokat viszont mindenképp ki kellett mosnom mert többre is szükségünk volt a 4 napon belül. Átvittem őket a barátnőmhöz, és beszélgettünk, amíg kimosott a gép. Nem mosnék kézzel, mert nincs rá szükség 2014-ben és nem nehezítem meg az életem feleslegesen ilyen hülyeségekkel. Tisztább is lesz a ruha, gyorsabb is a mosás, és míg egy adag kész, addig megfőzök egy komplett ebédet.
2014. júl. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
82%
Mekkora lehet az a lakás, amibe nem fér be egy mosógép sehova??? (se fürdő, se konyha). Mi éltünk már lyuk albérletbe, de oda is befért egy mosógép. Akkor miért nem mentek nagyobba? Egyáltalán, miért költöztetek be olyan albérletbe, ahol nincs mosógép, ha nektek sincs?
2014. júl. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!