Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti hetente hányszor takarítoto...

Ti hetente hányszor takarítotok? (közvélemény kutatás)

Figyelt kérdés

Anonim az oldal úgy is.


Van egy tisztaság/rend mániás barátnőm,legjobb barátnőm szeretem, imádom,de egyszerűen folyamatosan kritizál,hogy milyen ritkán takarítok és hogy ez kicsit igénytelenség.


Ezért is vagyok kíváncsi,hogy ti hányszor takarítotok.Hogy tényleg én vagyok "igénytelen" vagy csak bnőm viszi túlzásba.


Nos,nekünk van két kistestű kutyánk,a szőrük nem hullik,így szőr nincs a lakásban!


Mi hetente 2x porszívózunk.Felmosunk jó alaposan.Aztán emellett +1x-2x szoktunk felsöpörni. Konyhát minden nap rendben tartjuk.Ott minden nap felsöprök,felmosok.

Port törölni heti 1x szoktunk. A fürdőszobát is heti 2x takarítjuk jó alaposan. Wc-t is heti 2x.


Nincs kosz egyáltalán,legalábbis senki se panaszkodott,hogy kosz van vagy büdös lenne.


Barátnőm meg minden nap felporszívózik,felmos,port töröl,minden nap 2x lefertőtlenítik a wc-t.


Ők is négyen laknak,mi is négyen lakunk + a két kutya.


De nekem a minden napi takarítás kicsit sok.

Persze lehet tényleg én vagyok az igénytelen,hogy nem takarítunk minden nap alaposan fel. Nálunk heti 2x van alapos takarítás.


Mi panelban lakunk (4. emelet)


Írjátok le,hogy ti hányszor takarítotok,van e házi állat,kertes ház vagy panel.


2014. júl. 26. 12:06
1 2
 11/14 anonim válasza:

Porszívózás, portörlés heti 1x.

Felmosás,fürdőszoba takarítása heti 2-3x.

Nagytakarítás 2 havonta-szekrények letörlése, szekrények rendbetétele, ablak tisztítás, függöny mosás, szekrények elhúzása stb.

Konyhát mindennap rendbe teszem, szóval hűtő, tűzhely, mikró, konyhaszekrény áttörlése,mosogatás napi 2-3 étkezés után.

Kertet mindennap locsolom, fűvágás hetente, sövényvágás tavasszal, június-július, augusztus hónapban 1x.

Mosni heti 2x szoktunk.


4-en vagyunk, mindenki csinál vmit, tisztaság van mindenhol.

2014. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Húú köszönöm a sok választ! :)


Akkor kb mindenki úgy takarít mint mi.

2014. júl. 27. 12:23
 13/14 anonim válasza:
Egyedül lakom, így nem ragaszkodom merev számokhoz a heti takarítást illetően, felmosás heti egy fixen, de ha pl.: látom, hogy hamarabb koszos konyha, fürdő, akkor azt szükség szerint többször felmosom, wc-t kádat szintén igény szerint többször fertőtlenítem.
2014. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én is kb-ra írtam,hogy hányszor.Nálunk is nyilván ha vmi bekoszosodik vagy nagy főzések vannak stb stb akkor is takarítás. Általában az ilyen heti 2 takarítás az fixen van.
2014. júl. 28. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!