Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az a ruha ami nagyon ereszti...

Az a ruha ami nagyon ereszti a színét ti hogyan/mivel mossátok ki?

Figyelt kérdés

Mer nekem van egy-két olyan cuccom, ami nagyon ereszti a színét és nem tudom a többi ruha közé berakni. Az meg, hogy csak azt a darabot rakjam mosásba,ahhoz drága, meg vízpocsékolás. Van amit tudok 30-ba azt akkor mossam úgy?

Előre is köszi a válaszokat.



#mosás #házi-praktika
2014. aug. 17. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Áztasd le ecetben ( 1 liter víz, 1 dl 20%-os ecet) egy napra. Az ecet ugyanis rögzíti a szint, a textilüzelmekben is ezt használják ilyen célokra.
2014. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
textilüzelmekben = textilüzemekben
2014. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de nem teljesen világos az a része, hogy, ha beáztattam egy napra akkor utána rakhatom mosásba (ha igen hány fokosba?)
2014. aug. 17. 20:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Elöször ecetes vízne átzasd, utána mosd ki egyszer külön és utána - legalább is a legtöbb esetben lehet más hasonlo színü ruhával együtt mosni. Amit még javasolnék hozzá, az a színfogó kendö - tényleg sokat segít.
2014. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az olyan ruhákat, amik hagyják a színűket csak kéz meleg vízben szabad mosni (max.40 fokon).
2014. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. aug. 17. 21:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Színfogó kendővel.
2014. aug. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezeket a holmikat mosd kézzel, vagy pedig hasonló színű és anyagú ruhákka, és egy színfogó kendőt tegyél be a mosásba.
2014. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!