Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » AEG L61060TLE vagy Whirlpool...

Mugen81 kérdése:

AEG L61060TLE vagy Whirlpool WTLS 65912 felültöltős mosógép?

Figyelt kérdés
A két típus között vacilálok van valakinek tapasztalata velük?!

2014. szept. 25. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szolgáltatások tekintetében nem tudok hozzászólni, de az AEG egy márka (ha nem is a legnagyobb), a Whirlpool meg a "futottak még" kategória.

Az én W. felültöltősömnek az oldala 2 éves korában már rozsdás volt (igaz, miattam, mert víz érte, nedves helyen tartottam), és mikor 11 éves korában végleg kinyiffant, akkor szétszedtem az egészet (fel akartam használni háztáji célra), a külső borítást megdrótkeféztem, ettől akkora lyukak lettek rajta, hogy egy egércsalád át tudott volna menni rajta.

A W. hűtő is ilyen volt, 3 éves korára lerohadt az ajtaja, nyitáskor a kezemben maradt.


Ismerőseim nem akarták elhinni, hogy egy W. motorja kibírt 11 évet.

2014. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A 11 év valóban szép kor!
2014. szept. 26. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Anyám Whirlpoolja is 11 évet bírt, egyszer volt szerelőnél, de a tetejéről lerohadt a borítás. Pedig víz nem érte kívülről.


Én az AEG-et választanám.


De tartsd szem előtt azt is, hogy mennyire variálhatóak a programok.

2014. szept. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem néztem meg, hogy konkrétan ez a két típus mit tud, de én biztos AEG-ot vennék. Most is az van, 13 éves, szerelő még csak egyszer látta, akkor is az én túlaggódásom miatt, de megnyugtatott, hogy ennek a gépnek semmi baja, és ha tönkremegy, akkor is újra csakis AEG-ot fogok venni, az tuti.
2014. szept. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves negyedik válaszoló!

Megírnád pontosan, melyik AEG típussal vagy megelégedve?

Vásárlás előtt állok, de már jojózik a szemem a sok fórum olvasástól. Egy 500-as fordulatszámú Whirpoolt cserélnék le, mert 4 nap alatt száradnak meg a ruhák a lakásban.

2014. okt. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!