Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tudnátok ajánlani jó mosószert...

Tudnátok ajánlani jó mosószert és öblítőt?

Figyelt kérdés
Nem foltosak a ruháim. A lényeg az lenne, hogy jó illata legyen a ruháimnak. :)

2014. okt. 23. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:

én Perwoll folyékony mosószert használok, öblítőnek pedig Silant.én szeretem, és nem is ezek a legdrágábbak, normál áron vannak és én tényleg meg vagyok velük elégedve.

én is szeretem ha van egy kicsi illata a ruháknak, de azt nem bírom elviselni ha nagyon erős az illat, úgyhogy a Silanból is kb. csak 1/3 kupaknyit teszek 5 kg ruhához és nekem így pont jó.

2014. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mások által "gagyinak" mondott Tesco mosógélt használok, öblítőt meg, ami megtetszik. Abban is a drágább annyiban különbözik, hogy többféle illat van belőle.
2014. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ariel.

Coccolino-val öblítek.

2014. okt. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ariel, citromsarga, zoldeskek lenor :)
2014. okt. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. :) A 3-as válaszolótól szeretném kérdezni, hogy milyen coccolinot használ. Mindig mást vagy amelyik bevált?
2014. okt. 23. 19:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Ariel-zöldes-kék lenor ( tropical ) párosítást nagyon szeretem. Ezen kívül még a bónux gél öblítő nélkül volt nagyon jó, tartós és áradozó illatú.
2014. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 horbeni ***** válasza:
zöld Arielt és kék lenort használok :)
2014. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szinesekhez ariel

feherekhez clorox

feketekhez perwoll

gyapjuhoz perwoll

oblito citromsarga es zoldeskek lenor :)

2014. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!