Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Laminalt padlo tisztiasra mit...

Laminalt padlo tisztiasra mit javasoltok?

Figyelt kérdés
3 szoba laminalt ,ugye viz nem erheti...kinek milyen otlete van ? Neztem szetteket 10000 ft....Hatha valaki jo otlettel szolgal :)
2014. nov. 12. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Miért ne érhetné víz? Nyilván nem kiöntesz rá egy vödör vizet, de ha rendesen le van rakva vízzáró tömítéssel, simán felmoshatod, csak legyen rendesen kicsavarva a felmosómop. Én is felmosom.
2014. nov. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon jól kicsavart, csak enyhén nyirkos ruhával törlöm át. Néha teszek bele egy csepp mosogatoszert, vagy csak tiszta vízzel. Persze én ehhez négykézlábazok, nekem csak egy szoba laminált parkettás. Több helyiséget egy kicsit fárasztóbb.
2014. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"ködnedves ruhával " mossuk fel! :D (mi a 10ezer? egy rongy is elég:)
2014. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi porszívózunk és utána egy nedves ronggyal, majd szárazzal áttöröljük, semmi baja.
2014. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Porszívózunk, utána nagyon jól kicsavart nedves felmosóval felmosunk, a vízhez speciális fapadló tisztítót öntünk. Felmosó szettünk van, centrifugás, ezzel tudtam eddig a legjobban kicsavarni az anyagból a vizet.
2014. nov. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán felmosom. Az egyik hólyagos lett, de sajnos a minősége silány. A másik tökéletesen.
2014. nov. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Rongy, négykézláb és hajrá :) Nálunk az egész ház laminált padlós és semmi baja pedig évek óta mosva van. Nem kell semmilyen szett szerintem hozzá.
2014. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!