Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell megvarrni a farmert?

Hogyan kell megvarrni a farmert?

Figyelt kérdés

A combom belső oldalán mindig szétnyílik az anyag, 2 gatyámon van 4-5 centis repedés a varrásra merőlegesen, hiába varrom meg, kétszer felveszem és újra szétnyílik a varrás mellett :-(


Hogyan varrjam meg?


2014. nov. 27. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor egy foltot szoktak rárakni. Sajnos, vagy szűk, vagy már elöregedett az anyaga.
2014. nov. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az aldiban és néha az auchanban van felvasalható folt, különböző anyagból. Farmer anyagból is szokott lenni, kék, sötétkét szürke és fekete színekben. Nagyjából egy tenyérnyi maga a folt. Én a gyerekek nadrágjának a belsejére vasalom, látszik ugyan, de legalább nem szakad tovább. Mosható. Nem mondom, hogy örök életű, de amíg jobban szét nem megy a nadrág, addig kibírja.
2014. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A vasalható folt jó ötlet, köszi :-)


Nem régi gatyák egyébként, kikopva sincs egyik sem, de ahogy járok összedörzsölődik a combomnál az anyag. A fazonja is szűk. Sztreccsfarmer répagatya.

2014. nov. 27. 14:54
 4/13 anonim ***** válasza:
A rávasalható foltot varrd körbe, akkor tartós lesz.
2014. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2: És a széle nem dörzsöli ki a lábat?...
2014. nov. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3: Igen, nekem emiatt kell félévente új nadrágot venni, annál többet nem bír.:(
2014. nov. 28. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ötösnek:

a vasalós foltos vagyok: nekem még nem panaszkodtak a dörzsölésre, összesen két réteg anyag van egymáson. A varrásoknál sokkal vastagabb, és az sem dörzsöl.

2014. nov. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7: Hát majd kipróbálom, csak elképzelni egyelőre nem tudom. Mert ugye belül lesz egy plusz anyagSZÉL. Az eddig nincs a gatyán.:) A farmervarrás az oldalán az is kívülre van hajtogatva és nincs széle a nadrágon belül, ahol a combot dörzsölhetné.
2014. nov. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fogja bökni. Ha meg igen akkor kidobom. Lyukas gatyát így se úgyse lehet hordani , ha nem használ akkor úgyis landol a kukában.....
2014. nov. 28. 15:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez ilyen. Sehogy nem tudod megvarrni. Összeér a combod és szétmegy. Azt mondják a kövérek baja, de ez hülyeség. A férjem pl. nem kövér csak nagyon izmos, így összeérnek a combjai és minden egyes nadrága szétkopik. Pedig mi drága farmerokat hordunk, de 18-20 ezer forintosok is feladják. A foltos megoldás meg... hát valljuk be ronda, azon kívül meg más nem működik.
2014. nov. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!