Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kedves Hölgyek! Mosással...

Kedves Hölgyek! Mosással kapcsolatos kérdésre válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem mosni egy adag ruhát, de közben most hívtak telefonon és egy húsz perc múlva el kell mennem. Kb. olyan hét órára érek majd haza.

A kérdésem az hogy ha letelik a mosás (azt hiszem 1:40 a program), akkor baj, hogy vagy két óráig benne fog állni a kimosott ruha a mosógépben?

Nem fog ennyi idő alatt beposhadni vagy ilyesmi?


Gyorsan segítsetek legyetek szívesek!


(Nem régóta élek csak egyedül, ezért vagyok ennyire hülye a témához.)


2014. nov. 28. 15:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Na mindegy, majd lesz valami!
2014. nov. 28. 15:58
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod, állítsd le a mosógépet, amíg hazaérsz. Nem jó a működő gépet egyedül hagyni. Elázhat akár a fürdőszobád is.

De ha hagyod, akkor legfeljebb gyűröttebbek lesznek a ruháid, más baj nem lesz.

2014. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem néha tovább áll benne, ha így járok, de ennyi idő alatt nem poshad be. Én van amikor úgy szoktam, hogy rakok bele öblítőt és elindítok egy sima öblítés+centri programot, mikor hazaérek.


Amúgy én simán ott szoktam hagyni a gépeket, főleg, ha többet kell mosni, másfél, két órás programokkal nem ülhetek mellette fél napokat. Amúgy is úgy is mindegy, egyszer nem volt a kádban a cső, lement a 110 perces pamut mosás úgy, hogy a végén feljött a szomszéd, hogy erőteljesen ázik. Pedig itthon voltam, de épp nem volt dolgom a fürdőben így fel sem tűnt, hogy úszik az egész.

2014. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt nem poshad be, de jól meggyűrődhet. Ha van öblítőstop, nyomd be és hadd álljon a ruha a vízben. Majd kicentrized, ha hazaérsz.
2014. dec. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!