Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes pasival kapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes pasival kapcsolatos kérdésre válaszolnátok?

Figyelt kérdés

felreggeltem egy társkerioldalra...volt ott egy fickó...ő írt ott rám...

végülis nem találkoztam velem, mert ő szexet akart, én pedig nem...

sok vitánk volt, lényeg, ami lényeg, egyszer nagyon leosztottam, hogy egy elkényeztetett kis anyuci kedvence és ő lenne az utolsó, akivel lefeküdnék meg elviselhetetlen és táttárááá..

aztán egy másik közösségi portálon is meglátott...írt, h talizzunk, megint elutasítottam, triplán kiosztottam...erre letiltott.


majd töröltem magam a társkeresőről kétszer, de végülis visszaregisztráltam mind a két alkalommal.


erre, azóta, bármikor, amikor visszareggetem és meglátott,,nem bírta ki, h ne szóljon hozzám...

múltkor:

"te beteg vagy.."

"te egy őrült idióta vagy, tiltalak is"


mindezt úgy, hogy meg sem szólaltam és rá sem írtam.. :D


tegnap meg:

"elég ellenszenves"


erre ma visszaírtam:

"ha ez,így van, akkor miért nem bírsz szó nélkül elmenni mellettem? de tényleg..?! paradox és sértődöttséget érzek"


erre nem válaszolt..


szerintetek, miért csinálja? most komolyan?



2014. nov. 23. 23:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mert egy gyökér? Nem hiszem, hogy lenne bármi más reális válasz erre.
2014. nov. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
korotok?
2014. nov. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Csak puhít, láthatóan sikeresen, hiszen most is rajta agyalsz, és vele kapcsolatban írsz ki kérdést. Előbb-utóbb menthetetlenül az ágyában kötsz ki.
2014. nov. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 fahéjas Alien ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, csak unatkozik és sikertelen a szexuális életével kapcsolatosan.

Provokálni próbál, ha meg reagálsz rá, el is éri a célját.

a némaság a legjobb fegyver, az idegesíti a legjobban a másikat, mert tudja, hogy tudomást sem veszel róla...

2014. nov. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem fog az ágyába vinni, mivel sosem taliztunk és nem is áll szándékomban...csak komolyan idegesít, hogy miért foglalkozik velem, akkor, ha ellenszenvesnek gondol..ha én valakit annak gondolok, elmegyek mellette...ld. nem is írok rá soha,,,,nem keresem a társaságát.. amúgy sztm az egoját sérthettem meg olyan szinten, hogy nem tud ezen túljutni...de azt hiszem letiltom és akkor nem fog tudni írni :D
2014. nov. 23. 23:27
 6/17 A kérdező kommentje:
ő 30 éves én meg 31
2014. nov. 23. 23:28
 7/17 anonim ***** válasza:
Elvettél 2 percet az életemből. :(
2014. nov. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mert mi férfiak azt csináljuk, hogy mikor nem figyel ránk egy nő, akkor próbáljuk kicsit megsérteni, hogy biztosan válaszoljon.:) Azaz az a f_szi próbálja magára felhívni a figyelmed, de ha nem érdekel, akkor tiltsd le a pcsába!:D
2014. nov. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8...az elején érdekelt..mert egy halál jóképű fazon...de megismertem...és elviselhetetlen a stílusa, a dolgai...háklis idióta, akinek semmi nem jó...és tök eg...tehát hiába a szép külső, elkezdett taszítani, egyre idegesítőbb volt és ellenszenvesebb...és elég durva dolgokat írtam már neki a végén... :D de mindegy..egyszerűen irritál :D nem minden a külső, most is kiderült :)
2014. nov. 23. 23:40
 10/17 anonim ***** válasza:

"nem minden a külső, most is kiderült :)"


31 évesen kiderült...

2014. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!