Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan legyen újra puha a...

Hogyan legyen újra puha a törölköző?

Figyelt kérdés

Habár kaptunk karácsonyra, de mégis tennék egy próbát a régivel is.

Találtam egy oldalt:

[link]


Ha a mosógépbe a programok folyamatosan követik egymást nem tudok csak mosást beállítani egymás után 2x öblítés nélkül (nagyon kéne figyelni, hol tart a gép), akkor mossam ki simán kézzel először ecetes majd szódabikarbónás vízben?

És mi a helyzet a 60 fokos vízzel, kezemmel én meg nem ítélem (vízhőmérem viszont nincs)



2014. dec. 30. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Soha ne használj a gépben öblítőt, csak ecetet helyette.

Ha már kemény a törülköző, akkor áztasd ecetes vagy szódabikarbonás vízbe, öblítsd ki, majd mosd ki a gépben.

Az öblítők bevonatot képeznek a ruhákon, azért lesznek kemények.

2014. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Nekem pont az ecettől lett kőkemény a törölköző.

ami bevált: 60 fokos hosszú mosás és öblítő

2014. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először futtasd le az ecettel való mosást, végig. Utána a szódabikarbónásat szintén végig, lehetőleg 60 fokon mindkettőt. Így rengeteg "belekövesedett" mosószertől megszabadulnak a törölközők. Pihe-puha nem lesz, hiába állítja a cikk. De ha utána már nem használsz öblítőt a törölközőkhöz, puhábbak és nedvszívóbbak lesznek, mint előtte. Almaecetet vegyél, annak nincs erős szaga.
2014. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

Öblítő helyett már évek óta KIZÁRÓLAG ecetet használok.

Puhák a törülközők, és nincsen ecet szagjuk sem.

2014. dec. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!