Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fiúk/férfiak! Ti miért nem...

Fiúk/férfiak! Ti miért nem szerettek takarítani?

Figyelt kérdés
2015. febr. 8. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Miért, van olyan ember aki szeret? Szerintem az emberek többsége nemtől függetlenül kényszerből takarít, ha lenne egy "varázspálca", amivel hipp-hopp rendet lehetne tenni, akkor nem sokan takarítanának kedvtelésből. Nekem például a feleségem se szeret takarítani, azt az időt el lehetne hasznosabban is tölteni, de ugye muszáj időként takarítani. Amúgy nem halok bele, ha meg-, illetve kipakolom a mosó- vagy mosogatógépet, felporszívózok vagy felmosok. Egyedül port törölni vagy ablakot pucolni nem szeretek, még a vécét is szívesebben sikálom. Amit viszont szeretek, az a fűnyírás.
2015. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
"Szeretni" senki nem szeret, akármilyen nemű. Én férfiként 16 éves korom óta takarítok (ennek több évtizede), ha úgy ítélem meg, hogy akár anyámnak, akár a feleségemnek láthatóan olyan sok volt a másirányú leterheltsége, hogy ő nem tudott takarítani. Igaz, hogy engem gyerekkoromban anyám minden háztartási munkára megtanított, engem meg érdekelt az ilyen "technológia". Magától senki nem akar takarítani, ha van jobb elfoglaltsága is. A fiamat az anyja sosem vonta be a háztartási munkákba, aztán amikor külön költözött kénytelen volt megtanulni mindent, majd amikor az első felesége is döglusta volt, akkor helyette takarított otthon. Amióta ismét egyedül lakik, ismét magára takarít. Patikai tisztaság az nincs, de legalább viszonylagos rend van.
2015. febr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokkal tágabb az ingerküszöböm.

Ha már nekem is kosz/kupi van, akkor szeretek takarítani, mert van látszatja.


De ha nincs miért takarítani, akkor elpazarolt idő...

2015. febr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Ismerek több olyan férfit is, aki szeret takarítani. Én nő vagyok, és nem szeretek.

Szerintem a nők többsége is csak muszájból takarít, nem szerelemből.

2015. febr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!