Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Belül nagyon koszos mosogatógé...

Belül nagyon koszos mosogatógépbe hatásosak a mosogatógép tisztítók?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem használtan és olcsón, aminek hátulütője hogy konkrétan ragad a kosztól a belseje.

Amennyire tudta szivaccsal, kimostam, meg a a kivehető részeket mosogatószerrel, de nem az igazi.

Trisóval elindítottam egy 70 fokos programot, de nem használt.


Kérdésem az lenne hogy ezek a különféle calgonit, somat stb mosogatógép tisztítók mennyire jók? Kipucolják rendesen vagy csak paraszt vakítás?


2015. febr. 14. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez csak parasztvakítás. Drágák is, és annyira nem is jók. A legtutibb módszer, hogy éjszakára befújod hideg zsíroldóval, reggel öblíted, aztán öntesz bele 1 l 20%-os ecetet, és így indítod el a legmagasabb hőfokú programot. Egy ideig ecet szaga lesz, de megtisztul. Azért majd írd meg, hogy sikerült-e, mert nekem ugyan bevált, de enyém ennyire nem volt koszos.
2015. febr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mosószóda!
2015. febr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A trisó nagyon jó megoldás! De ahhoz 90fok kell, és nem 70 :) érdemes ezt ismételni, végül indítani egy ecetes 90 fokost! :) az ilyen mosógép tisztítók hasznosak, ha egy új gépbe teszed őket... :) amúgy marketing az egész..
2015. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: mosogatógépről van szó, ott nincs 90 fok!
2015. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bocsánat, alaposan félreolvastam. :(
2015. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tettél bele legalább 20 dkg trisót? Egészen rosszul hangzik, hogy trisóval, a legmagasabb hőfokú és leghosszabb program nem varázsolta tisztává.

Biztos, hogy működik a szivattyú és a fűtés is, és a karok forognak és fecskendezik a forró mosólúgot?

2015. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sikerült tisztává varázsolni, bár nem nagy ijedtségek árán. :)


Tényleg iszonyat koszos volt, nem is értem hogy hogy használták, hogy tud ennyire elkoszosodni. No mind1.


Kapott először géptisztítót, de csak látszólag tette tisztává, amikor elindítottam tele pakolva koszosabban vettem ki mindent mint ahogy beraktam.

Aztán ami kiszedhető volt azt mindent kiszedtem, elsikáltam floraszepttel, meg a gép belsejét is befújtam flóraszeptes vízzel (na ilyet ne csináljatok :) ). Elindítottam egy gyors programot és hamar meg is állt a gép, mert behabosodott. Egy nap volt mire habtalanítottam, viszont tisztább mint ha új lenne.

2015. febr. 17. 09:41
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja amúgy igen, működik rajta minden, csak koszos volt de nagyon.
2015. febr. 17. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!