Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Igazi illatos ruhák?

Igazi illatos ruhák?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam már sok mindent, de sosem lesz olyan igazi finom öblítőszaguk a ruháknak. Hogy csináljam? Jelenleg persil mosóporom és lenor öblítőm van.
2015. márc. 1. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Tixet, Lenort vagy Coccolinot használok, finom illatosak a ruhák.
2015. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megszokod. Én ezért váltok mindig öblítőt, amikor elfogy. Bármit előveszek a másik öblítőtől illatos, ha meg csak egyet használok, alig érzem, mert megszoktam.
2015. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a Rossmann sajátmárkás öblítőjét használom, főleg amiatt, mert allergiás vagyok és az nem problémás. (Domol, weichspüler, balsam).
2015. márc. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ecetet használok mosóparfümmel. Aloe Vera, Kasmír virág, Levendula a kedvenceim.
2015. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ez mennyibe kerül és melyiket ajánlod?
2015. márc. 3. 16:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy idő után megszokjuk az illatokat. Én évek óta sárga lenort használok, köztudottan erős illata van, szó szerint illatfelhő. De már nem érzem olyan erősnek, mint az elején. Mástól viszont hallom, hogy igen, iszonyat erős illata van. Én már annyiszor akartam váltani, de egyszerűen nem tudom elfogadni a "más" illatot, gyakorlatilag már az Silan oil-os változatokat is megvettem, mostam velük, és utána felhívtam anyát, hogy anya, vettem ilyen és ilyen öblítőt..már jön a válasz, jól van kislányom, elmosom.. Szóval Tomi vagy persil, ill. sárga lenor (Summer)
2015. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én az Ahimsa mosóparfümöt használom. Bioboltban, vagy a zoldbolt.hu-n tudsz rendelni. Van 10ml-es is, kipróbálásra. Nagyon sokáig elég egy nagy, az 1dl-es és 2000ft. Nagyon megéri. Én a szobákat is ezekkel illatosítom. Főleg a Kasmír virágot szeretem erre a célra. Fogsz egy két decis virágspriccelőt, teszel bele vizet, bele 10-15 csepp ilyen mosóparfüm, picit összerázod és kész a szoba, szőnyeg és kanapé illatosító.:) A ruhákhoz 20-25 cseppet használok. Amúgy pedig a szekrényekbe is tehetsz kis illatpárnára. :)
2015. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es voltam.:)
2015. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) És ha heti 4-5x mosok, akkor kb meddig a nagy?
2015. márc. 9. 07:25
 10/10 A kérdező kommentje:
*meddig elég
2015. márc. 9. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!