Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Büdös a törölköző, mit tegyek?

Büdös a törölköző, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lakótársnőmnek iszonyatosan büdös a törölközője, főleg miutan megtörölközik..Ő állitólag nem érzi, de én és a másik lakótársnőm öklöndözünk tőle mikor bemegyünk a fürdőbe. Nem tudom hogyan kéne neki elmondani hogy mi a probléma mert nagyon sértődékeny, de ezt már nem lehet elviselni..már a házban is érzik. UI: Fürdőben nincs ablak..

2015. márc. 14. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Vásároljatok neki újat. Aztán használat után rakjátok fűtótestre, mert a nedvesség elpárolgása után a bűzt okozó baktériumok nem tudnak elszaporodni.
2015. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De aztan megkérdezi hogy miért rakom fütőtestre, és mégis mit mondjak neki? Ezt nem lehet ugy előadni hogy ne sértődjön meg..de nem akarom szégyenbe hozni
2015. márc. 14. 14:22
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk erre magától is rájöhetne, hogy ki KELL szárítani a törölközőt. Nem kell tekintettel lenni az érzékenységére, hanem tudtára kell adni, hogy ez neki is érdeke.
2015. márc. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem tudom hogy fog elsülni, de biztos kitör a balhé :D
2015. márc. 14. 14:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Talán mondhatjátok azt, hogy ezüstös pikkelyke mászott ki a törülközőjéből :-D. Ezek szeretik a nyirkos helyeket, sok fürdőszobában ott vannak és ilyenkor bele mászhatnak a nedves törülközőbe, köpenybe is... Egyébként nem muszáj új törülközőt venni. 90 fokban kimosni és minden használa után radiátor. Problémás, ha éppen nincs fűtési időszak.. De ha rendszeresen cseréli valaki a törülközőjét, ilyennek nem szabadna előfordulnia. Vagy túl régi a törülköző vagy nem mosakszik meg az illető rendesen? Nem tudom.
2015. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mond neki, hogy véletlenül leverted és ráesett valami dzsuvára, vagy bogár mászkált ki-be belőle és mossa ki. Így legalább nincs harag. Más dolgai/ruhái nem büdösek?


Nekem volt egy szobatársam. Minden nap jött fürödni a koleszban, de csak állt a víz alatt és a többieket leste, szappanozás nuku. Olyan büdös volt, hogy a csövesek elbújhattak mellette. Senki, még a tanár se tudta rávenni, hogy fürödjön, meg mosson magára. Így nem tehettünk mást, elviseltük.

2015. márc. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) De igen, volt már egy mellénye ami büdös volt..éppen a száritórol szedtem le és mikor megéreztem hogy büdös kikapta a kezemből..de amugy Ő nem büdi..hát azt hogy leesett már bevetettük, elő vett egy másik kendőt ami ugyan olyan büdös tehát nincs mit tenni:D
2015. márc. 14. 15:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Még én is rájöttem, hogy ki kell szárítani a törülközőt minél előbb, fedig férfi vagyok. Amikor új házba költöztem, első dolgom volt, hogy a fűrdőbe radiátor helyett törölközőszárítós radiátor legyen beszerelve. Elfér rajta 3 is. Ez nálatok nem megoldható sajna.
2015. márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem a törülközővel van a probléma, hanem magával a lány higiéniai szokásaival. Valószínűleg ő is olyan mint a szobatársam, sajnos csak elterelésként jár a fürdőbe fürödni. Ez ellen nem lehet mit tenni, csakis a képébe mondani, ha meg megsértődik akkor ez van, sajnos.
2015. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Először kipróbálnék egy olyat, hogy bedobnám 60fokon cloroxos mosásra, persze öblítővel. De a mosószóda is jó, ha teszel a mosószerhez, a lényeg, hogy hosszú programon menjen. Ilyenkor, ha kikerül a mosógépből, finom, jó illatú törölközőt kapsz. Nekem volt 3 olyan törölközőm, ami nem büdös volt, csak volt egy bizonyos kellemetlen szaga a törcsiknek törölközés után, pedig NEM volt semmilyen higiénés problémám. Azóta, hogy rendesen a fenn említett módon kimostam őket, elég hetente cserélnem, és mosnom őket. Fürdőszobában meg esélye nincs megszáradni, előbb vagy utóbb dohos lehet, stb.
2015. márc. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!