Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Amelyik lakásban nincs öblítő...

Amelyik lakásban nincs öblítő és egyéb mosószer stb. illat, ott már nincs tisztaság?

Figyelt kérdés

szomszédomnál állandóan illatfelhő van, dől ki, ha csak kinyitják az ajtót, nem tudom, mit csinálhat, de nálam meg pont az ellenkezője van.

én nagyon kevés öblítőt használok, ha erős az illat, inkább kiszellőztetek


nos, a "konfliktust" nem írom le, hosszú lenne, de feljebb van a kérdésem.


Illene picit illatosabbnak lennie a lakásomnak?

(néha van, de ha erősebb, én már tüntetem is el)

van két kicsi gyerek, nekik sem jó szerintem


mi a véleményetek?

picit illatoztassam be, hogy lássák, nálunk is tisztaság van?



2015. márc. 24. 08:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Amióta mosóparfümöt használok, nem bántja az orrom az erős illat, mert ezeknek olyan természetes illatuk van és domestost is csak ritkán használok már, mert az a torkomat marta ki.

A szomszéddal meg ne foglalkozz!

2015. márc. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Ha nincs állott szag akkor egyáltalán nem gáz.. Nem kell illatoznia a lakásnak csak ne legyen büdös.
2015. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%
A szomszéd biztos az a fajta, aki hetente egyszer fürdik, de egy fél üveg piacos parfümöt magára locsol midennap. Gondolom így áll a lakásához is, hogy 10 méterről lehessen érezni az illatokat. Pfuj, de gusztustalan ez az ember típus!
2015. márc. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%
Aki szereti az intenzivebb oblitok illatat, az tuti koszos, igenytelen es csak el akarja fedni azzal az mocsok illatat.. Jesszus... Mert az ilyen ember biztosan koszos es azert kell az illatfelho. Esetleg nem opcio, hogy szereti ha oblito illat van a lakasaban?
2015. ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elolvastad a kérdést? A kedves szomszéd szerint az a normális és csak az a tiszta és igényes, ami 20 méterről "illatozik". Aki így gondolkodik az igen, olyan.
2015. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!