Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fűkaszálást milyen árban...

Fűkaszálást milyen árban szokás vállalni?

Figyelt kérdés

Vettem egy fűkaszát,és elszeretnék járni házhoz dolgozni, de nem tudom mennyi pénzt kérjek el, nem akarok se pofátlan lenni, és azt se akarom, hogy túl olcsón dolgozzak.

Hogy szokás? négyzet méterenként szokták számolni?



2015. máj. 11. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A környékünkön 10 Ft/m², 500 m² feletti rész 8 Ft/m²; többen is ennyiért vállalják.

Ez persze alapár, bozótirtást úgy hirdetnek, hogy "megbeszélés szerint".


Persze, legalábbis aki a szomszédba jár, számlaképes.

Vigyázni kell a "feketemunkával", rosszakaró könnyen bajt hozhat rád.

2015. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, megy a zöld:D
2015. máj. 11. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Egy jó tanács. Reggel 7 előtt és vasárnap ne vállalj munkát, mert azért igen mérgesek szoktak lenni az emberek.
2015. máj. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
89%
én 12 éve kaszálok füvet egy köszségben és egy nagyobb városban és az a tapasztalat,hogy ideiglenes pénzkeresésnek oké a kaszálás. többre nem. ilyen 8-12 forintért nm áron tudsz dolgozni,de nem mész belőle semmire. nyelsz egy rakás port és még ha valaki feljelent a nav-nak is adhatsz vagy 300 ezer forintot. én ennyi idő után jöttem rá,hogy rohadtul nem éri meg.
2016. febr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Akkor a 2.000. ft kb 4 órás kaszálásra nem sok pénz...

Pihenés csak üzemanyag pótláskor...

2019. aug. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!