Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik mosogatógép tabletta...

Melyik mosogatógép tabletta vált be nektek?

Figyelt kérdés

És milyen sót kell beletenni? Sima asztali só, vagy vegyem meg a Finish-t? Az miben más?

Most fogok mosogatógépet venni, ezért még nem tudom az ilyeneket.



2015. máj. 20. 15:19
 1/10 anonim válasza:
Rossmann-ban szoktuk venni mindkettőt, azt hiszem Domol vagy valami hasonló a neve. Olcsó és jó. Sima sót szerintem ne rakj bele... :-))
2015. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sóból kimondottan mosogatógépbe valót vegyél. Nem kell 1000Ft-ért Finish, jó bármely saját márkás is. Bár a coop-os nem a legjobb legalábbis szerintem túl finomszemcsés, de lidl-s tökéletes.


Tablettából én a jar platinumot imádom, de nekem az drága így csak akcióban veszem. Amúgy a lidl-s tabletta is kiváló, sokáig azt használtam. Viszont a somat all in 1 nekem nem vált be, nem oldódik rendesen.

2015. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2, ez igazán hasznos volt!!
2015. máj. 20. 22:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem már egy ideje a Somat gél a kedvencem. Feloldódik rendesen, szép tisztára mosogat. Sót én valamelyik drogéria sajátmárkást szoktam venni.
2015. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Somat vagy Finish tabletta.

A Dm-ben szoktam venni a tablettákat, akkor, amikor van 50%-os kuponom rá, úgy nagyon olcsó.

Saját márkás (Dm-es Denkmit) sót és öblítőt veszek, nagyon sokáig, hónapokig elég.

Semmiképpen se konyhasót öntsél bele, ezek speciális, vízlágyító sók. Nem kell a drága márkás.

2015. máj. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én az Aldi sajátmárkását használom, a legalapabbat. Sót akcióban veszek, elég majd egy évig egy doboz. Sima konyhasó nem jó, mert beletömbösödik a tartóba. Tegyél bele öblítőt is, abból is jó az olcsóbb is, de anélkül nem száradnak cseppmentesre az edények (nem tudom, miért, de tapasztalat )Illatosításra én a kifacsart citromot rakom bele, sok fogy nálunk, mindig van friss.
2015. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok jó tanácsot.

Hátvégén megvesszük a gépet, férjem nagyon szkeptikus, hogy jól fog-e dolgozni, én már nagyon várom, hogy meglegyen.

2015. máj. 21. 19:37
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Már az első használatkor azt fogod mondani: "hogy tudtam eddig nélküle élni" :)
2015. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Finish es oblitot is azt hasznalok a gepbe mar legalabb 25 eve. egyszer probaltam mast nagyon nem jot be nekem.
2015. máj. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Jar vált be a legjobban, és tényleg tiszta a szűrő. Tudom már régi a kérdés, de hátha. A Somat nem vált be(a tabletta, gélt nem próbáltam), a Finish is jó.


Én úgy szoktam, ha frissen használtak a tányérok, edények, csak akkor használom a rövid programot, de mivel általában nem egyből telik meg, így a hosszabbat szoktam használni és minden tiszta.

2015. júl. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!