Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nektek mennyi ideig elég 1...

Nektek mennyi ideig elég 1 flakon domestos, súrolószer, ablaktisztító, mosogatószer, mosópor, ruhaöblítő?

Figyelt kérdés
Mosóporból hány kilósat vesztek?

#Takarírtás
2015. jún. 26. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
24%

Néhány év?

Mosószódát veszünk, múltkor (pár éve) elég nagyot sikerült, ami összecsomósodik, máskor kisebb lesz :)

Öblítőt nem használok, igazából mosogatószer, mosószóda, epeszappan és ecet teszi ki a tisztítószerek körét (na, ecetet már évi többször kell venni, az összes többit nagyon ritkán). Sokszor sima vizet használok, az ablakokra, padlóra, nem zsíros mosogatáshoz elég az is.

2015. jún. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Van azért penészoldóm és hideg zsíroldóm, de úgy évi egyszer kerülnek elő, így az előbb elfelejtettem őket.
2015. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Több hónapig. Mosógélből 1,5 litereset szoktam venni, a csomagolásra 41 mosás van írva. Én heti 1 rendes és 1 fél mosást csinálok (tehát 1-et félig töltött mosógéppel), azaz 27 hétre elég így ha kiszámolom, kicsit több mint fél évre. Néha persze van nagy mosás, függönyök, ágyneműk, stb., így inkább 5-6 hónappal számolok.


Domestos, súrolószer pl. nagyon sokáig elég, van hogy egy évig is, mert alig kell belőle használni. Domestossal a wc-t tisztítom ugye heti 1x, alig kell pár csepp... súrolószer meg nem is tudom, szinte soha nem rohad oda valami annyira a lakásban, hogy súrolni kelljen, ez tényleg évekig elég.


A mosogatószer, öblítő, mosógél persze más kérdés.

2015. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!