Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lányok, nők! Hetente hányszor...

Lányok, nők! Hetente hányszor szoktatok takarítani? (portörlés, pókhálózás, porszívózás, stb)

Figyelt kérdés
előre is köszönöm a válaszokat :)

2015. jún. 29. 11:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

portörlés-1x

felmosás-sokszor, amikor látom, hogy kosz van(a kutyám bejöhet, így elég gyakran)

pókhálózás-ha látom valahol, akkor azonnal leszedem

fürdőszoba-1x

porszívózni nem szoktam-járólap és laminált padló van, ezért csak felseprek és felmosok

2015. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Hetente egyszer, de van, hogy elmarad és nem mindig én csinálom, hanem a férjem is. De nem visszük túlzásba, nem hívunk vendégeket és van jobb dolgunk is.
2015. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Hetente egy nagyobb takarítás, portörlés, fürdő, wc kisikálása, porszívózás, felmosás, terasz kitakarítása.

Hét közben, ha úgy látom, hogy szükséges, még egyszer felporszívózok.

A konyhában minden főzés után, mosogatás után áttörlöm a pultot. Ha kiment valami, akkor felmosok, felporszívózok.

Így egész héten rend van, mert vigyázunk rá. Nem dobáljuk szét a cuccainkat, nem járunk be utcai cipővel, stb.

2015. jún. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Naponta! Portörlés ,porszìvòzás(napi 2x),felmosás, Minden.. Utálom ha kosz van,és szeretek takarìtani..19/N
2015. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Heti 1x szombaton általában csinálok takarítást ilyenkor portörlés, porszívózás, felmosás, wc, kás-mosdó takarítás, gáztűzhely letörlése.Felmosni hetene 2x is szoktam vagy többször ha úgy adódik.
2015. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
4: és erre mikor van időd? Nem dolgozol? Vagy ha dolgozol, akkor mitől lesz ilyen koszos az üres lakás? :D
2015. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Nos sok háziállatunk van,és nagy a ház.. Én csinálok itthon mindent,a nagyanyám mindent szét hagy maga után,ahogy a hůgom is.. Szòval van ki után takarìtanom.. Mellesleg allergiás vagyok minden féle porra/pollenra..szòval muszáj is.. Idôt meg muszáj találnom rá.
2015. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Ja és ne úgy képzeld el,hogy tiszta szutyok állandòan minden.. Csak igyekszem megelôzni..
2015. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Értem, na ezért nincs nekem állat a lakásban, akkor én is folyamatosan takaríthatnék, mert a tisztaságot, rendet én is szeretem :)
2015. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Heti 1x egy nagytakarítás. Pókhálózás ezer éve nem, mivel itt fél óra alatt újraszövik.
2015. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!