Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lányok, nők! Hetente hányszor...

Lányok, nők! Hetente hányszor szoktatok takarítani? (portörlés, pókhálózás, porszívózás, stb)

Figyelt kérdés
előre is köszönöm a válaszokat :)

2015. jún. 29. 11:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Péntek délutánonként takarítok, portörlés, fürdőszoba stb.


Robotporszívóm van, az naponta megy egy kört napközben, felmosni átlag 3X szoktam.


Pókhálózás ha észreveszem, hogy van pókháló, akkor azonnal.


27N

2015. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Portörlés hetente, porszívózás lent kétnaponta, fent 5-7 naponta elég. Pókhálózás portörlés előtt hetente.
2015. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Gyerek, háziállat nincs, reggel elmegyek otthonról este érek haza. Heti egyszer takarítok, portörlés, porszívózás, a parkettát kéthetente, ritkám három, szoktam 'felmosni'. A konyhában a járólapot minden nap vagy kétnaponta felseprem, hetente felmosom. A fürdőket szintén hetente takarítom, kivéve a kagylót és a tükröt. Ablakokat 4 havonta tisztítom.
2015. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
18%
Köszi annak aki lepontozott! Talán nem tettszett,hogy minden nap takarìtok? Gondolom otthon meg majd rád rohad a ház.. (Y)
2015. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A férjem igazából többet takarít, mint én, mert hamarabb hazaér, de így néz ki a rutin:


- robotporszívó körbemegy minden nap

- heti 2x felrakjuk pl. a székeket az asztalra, stb. hogy oda is beférjen

- mosogatógép 2-3x megy egy héten, attól függ mennyit főzünk

- port törölni 1x szoktunk a héten (ált. péntek), ekkor a pókhálókat is leszedjük, ha találunk

- mosni 2-3x szoktam egy héten: egy 40 fokos és egy 60 fokos mosás mindig van, néha külön fehéret is mosok (kevés a fehér ruha)

- üvegfelületeket, stb. a portörléskor szintén külön letöröljük

- fürdőt, kádat, mosdót, wc-t heti egyszer tisztítószerrel, de használat után mindig leöblítjük a kádat, mosdót, stb.

2015. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 horbeni ***** válasza:
mindegyiket egyszer egy héten. Sajnos többre nincs időm
2015. jún. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
90%
Én nem értek egyet ezzel a nagytakarításos dologgal. Mindent csak egyszer kell nagyon kitakarítani,aztán csak rendszerezve tisztán tartani. Időt spórolhatsz így,és persze energiát is.
2015. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17: Én agybajt kapnék, ha mindennap kis takarítás kéne, persze mindennap mosogatok, meg a tűzhelyt letörlöm, de nagytakarítás heti 1x van.
2015. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Én minden nap takarítok kicsit. Mindig találok valamit amit rendbe lehet tenni. Ez lehet egy hiperaktív pók esti munkássága vagy párom zsíros mancsának lenyomata a fekete hűtőn...

Engem nagyon megnyugtat. Rendbe teszi a kis lelkem :)

2016. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!