Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Akik ketten vannak csak;...

Akik ketten vannak csak; milyen mosogatógépetek van?

Figyelt kérdés

Jó ideje akarok mosogatógépet, de csak ketten vagyunk. Picit nem akarok, mert abba kb. egy tepsi se fér bele. PLuszban majd akarunk gyerekeket, tehát hasznunkra lesz a normál is.

Olyat szeretnék, amit lehet féladaggal is elindítani.


2015. szept. 5. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
12 terítékes van, 2-3 naponta indítjuk el.
2015. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Előző: de hát abba belebüdösödnek az edények!!
2015. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi büdösödik bele? Leöblítjük, mielőtt berakjuk, szerintem ez alap. A gép meg csukva van.
2015. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olyan, aminél lehet fél adagot is indítani?
2015. szept. 6. 12:29
 5/7 anonim ***** válasza:

A miénken nincs fél adag, 2-3 nap alatt a 12 terítékes simán megtelik. GOndolj bele, ha lábast, serpenyőt is beleraksz, azok elég sok helyet foglalnak.


De egyébként ezt a fél adagozást nem is értem, mert összesen 11 l vizet használ el, viszont áramból több kilowattot. A fél adagnál maximum a víz mennyisége csökkenne 3-4 literrel, de az áram ugyanannyi maradna.

2015. szept. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocs, de én nem akarom 2-3 napig benne rohasztani az edényeket, hiába öblíted el.
2015. szept. 6. 15:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi ugyan nem ketten vagyunk, de 12 terítékest válassz.

Nekem Whirpool van, ebben van fél program, ki is lehet választani melyik tálcát mosogassa el. Előtte Indesit volt, ott a fél program csak a felső kosarat mosogatta el. Anyámnak Bosch van, abban is van fél program.

2015. szept. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!