Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehetne házilag ezt a...

Hogyan lehetne házilag ezt a szövetkabátot tisztítani?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyrészt poliészter, a szövetes részében van valamennyi gyapjú. A mellényszerű szőrösebb része pedig olyan puha nagyon finom tapintású anyag (az is műanyag).

Egyáltalán nem szabad ilyesmiket bevizezni? Ugye az utasítás szerint nem lehet, de gondoltam nagyrészt műanyag, poliészter dolgokat pedig szoktunk gépben is mosni, csak 30 fokon.



2015. okt. 9. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:

sztm inkább vidd tisztítóba, ott gőzzel kitisztítják, meg tudják hogyan kell normálisan megcsinálni.

anno én mostam (100%) gyapjú kabátot, az lett a vége, hogy többet nem kellett már felvenni...

nem tudom a tiéd hogy reagálna a mosógépre.

2015. okt. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel fehér attól tartok gyakrabban koszolódna, és szerettem volna kikerülni a gyakori tisztítót. Azért elég drága lenne.
2015. okt. 9. 09:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a címkét lehet e mosógépbe rakni. Nekem gyapjú kabátom van, gyapjú programmal hideg vízben, centi nélkül gyapjú mosószerrel mosom, úgy oké.
2015. okt. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Simán betenném a mosógépbe, 30 fok gyapjú programon semmi baja nem lesz. Régen tisztítóba hordtam a kabátokat, de egyszer megelégeltem és kipróbáltam kimosni egyet, semmi baja nem lett, azóta minden kabátot kimosok gépben.
2015. okt. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt a gyapjú fokozatot én is több helyen olvastam. Csak ez olyan szőrös/szöszös szövet, sőt a dekoráció rajta kifejezetten szőrös, olyan mint ezek a most divatos pihe-puha plédek. Nem tudom ezt nem e tenné tönkre a mosógép.
2015. okt. 9. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gyapjú programon, kifordítva nyugodtan mosható. Ha bizonytalan vagy, tedd bele egy nagyobb párnahuzatba, úgy mosd.
2015. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!