Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudnék új multikést...

Hogyan tudnék új multikést beszerezni a 20 éves Zauberstab (Bamix) botmixeremhez?

Figyelt kérdés
Már írtam a pécsi cégnek, de nem válaszoltak. A honlapjukon megtalálhatók a tartozékok, hangoztatják, hogy még a 30 éves gépek is szervizelhetők és van alkatrészellátás, de semmilyen információ nincs a tartozékok beszerzésével kapcsolatban. Tud valaki segíteni?

2015. nov. 16. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Hivd fel öket teflonon, ha mindenkeppen tölük akarsz rendelni.

Ha, nem akkor külföldröl kell megrendelni.

Tertium non datur. :-)

2015. nov. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez most komoly?!

Egy 20 éves botmixeren agyalsz? Hát, te tudod... :-)


Ahogy előttem is írták, hívd fel őket.

Vagy innen rendelj:

[link]

De még az is lehet, hogy válaszolni fognak, csak türelem!

2015. nov. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Tegnapi e-mailjére válaszoltam ill. fel is hívom.

Természetesen van multikésünk, ami jó a 20-30 éves készülékekhez is, az ára 3.500 Ft.

2015. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ez most komoly?!

Egy 20 éves botmixeren agyalsz? Hát, te tudod... :-) "



Az a 20 éves botmixer még mindig jobb, mint azok, amiket manapság lehet kapni. Anyáméknak is egy ilyen "matuzsálem" van használatban a mai napig, mikor elköltöztem otthonról engem egy újjal indítottak útnak pár éve. Tök ugyanolyanok a mai napig, ránézésre meg se lehet mondani, hogy melyik a régi. Működésre se. A zauberstab az egy külön kategória a botmixerek között tök mindegy milyen régi. :)

2016. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt most 2019-ben én is meg tudom erősíteni.


Nekem 25 éves a botmixerem. Soha nem kellene más márka, napi szinten használtam.

Ma már halódik, éppen keresem az utódját, de kizárólag Zauberstab (Bamix) márkát fogok venni, az biztos. Nekem a konyhában más robotgépem nincs és nem is volt. Ez mindent kiszolgált.

A kezelése, takarítása álom... :)

2019. júl. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!