Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gyakorlott háziasszonyok...

Gyakorlott háziasszonyok tudnátok segíteni takarítás ügyben?

Figyelt kérdés

Örököltem egy lakást nagyanyám után, aki sajnos nem volt híve a takarításnak. Szóval most kb. 20 éves kosszal küzdök, ami nem is okoz nagy problémát, kivéve a fürdőszobát és a konyhát. A kérdésem az lenne, hogy a kerámia csapon és kádon lévő sárgás, szürkés réteget mivel tudnám leszedni? Próbálkoztam már domestossal, spriccelős fürdőszoba tisztítóval és vízkőoldóval is, de meg sem moccan. A csap fején olyan vastagon áll a vízkő, h kézmosásnál már többször felsértette a kezem, mindig ráöntök vagy 10 liter vízkőoldót de semmi. A másik pedig a konyha, ami igazából csak egy főzőfülke. A csempén vastagon van lerakódva a több éves zsír. Vettem hideg zsírkőoldót amivel kb. negyed óra után tudtam egyetlen egy csempét megtisztítani, de annyira erős vegyszer szaga van, h köhögésroham jött rám és azt hittem megfulladok. Ablak nincs, és elég kicsi a fülke.

Sajnos arra nincs pénzem, h kicseréltessem őket, így meg nyilván nem lehet eladni. Tudnátok nekem mondani megoldásokat? Köszönöm előre is.


2015. dec. 6. 14:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg felesleges ezzel küzdeni, ha el akarod adni. A vevő úgyis szétveri az egészet és a maga ízlése szerint csináltatja meg, pláne ha ilyen állapotok vannak. Hirdesd úgy, hogy felújítandó, így nem lesz meglepetés mi van ott.
2015. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!