Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A férfiak nem vasalnak?

A férfiak nem vasalnak?

Figyelt kérdés

Az én uram szereti a házimunkát, mosni szeret, néha fel is mos.


De, vasalni nem vasal és nem is lehet rávenni, hogy vasaljon.



2016. jan. 10. 08:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
ÉN pedig vasalok: néha ingeket, néha a heréimet:) Berki Krisztián voltam, sziasztok!
2016. jan. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Az en ferjem vasal, porszivoz, ablakot pucol.

Ennyi böven eleg.

2016. jan. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

"mosni szeret"

Mosni a mosógép mos,hacsak nem középkori módszerrel dolgozik..

2016. jan. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%

Tudtommal, van vasalónk és vasaló állvány, asztal vagy mi.

Viszont, jó 10 éve, a padlástérben vannak elraktározva. Hozzá nem nyúlna senki.

2016. jan. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
6 éve élek egyedül, azóta egyszer sem láttak vasalót a ruháim
2016. jan. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

Márpedig a mosógép nem is tölti bele magába a cuccokat (mosószódabányászat meg minden) s nem is tereget ki... Én nem vagyok oda a mosásért, a párom (ő a férfi) intézi (csak benne nem merül fel, hogy az öblítéshez más is legyen, mint víz, de igazából a ruha megvan ecet és illat nélkül is, amik akkor kerülnek bele a gépbe, ha belefolyok a mosásba), pedig én vagyok itthon. Teregetni ketten teregetünk, a fél adag még elviselhető.


Vasalni mindkettenb utálunk, nem tudunk és feleslegesnek is tartjuk :) Sok évig vasalónk se volt, most van, mert a fellépőruháimnak kell évi egyszer. Semmi mást nem vasalok :) Olyan anyagúak a ruhák, hogy nem igénylik, vagy ha nem ártana, akkor sem érdekel minket, a ruhák tiszták és nekünk nem emelne a vasalás kb. semmit sem. Nem értem, miért divat vasalni már rég, de tegye, akinek fontos (bizonyos anyagoknál persze kell, nekem is van szemem. a fellépőruháim egy része sokkoló vasalás nélkül, "kutya szájából kihúzva"-hangulatú. egy blúzzal van gond, amit nem tudok kivasalni, pedig kéne. mire az egyik oldallal a végzek, közben a másik összegyűrődik. rossz minőségű anyag, a többi kórustag is szidja).


A volt főnököm (férfi) szeretett vasalni.

2016. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

"Márpedig a mosógép nem is tölti bele magába a cuccokat...s nem is tereget ki."

A ruhák bepakolása kb 1 perc,mosószer+öblítő feltöltés,program kiválasztás,elindítás kb ugyanennyi,teregetés nagypapás tempóban sem több 10 percnél,így a mosást tevékenységnek elkönyvelni enyhén szólva is túlzás...

2016. jan. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egyedül élek pár éve, és még sosem vasaltam.

Minek vasalni? Hogy a szekrényben szép legyen a ruha?


Ha felveszem egy óra után nincs különbség.

Néhány évente temetés, esküvő viselek öltönyt, ha sikerül akkor rábeszél a szomszédom, hogy legyek elegáns és vegyek fel inget, és akkor ő kivasalja, de jobban hajlok a fekete pólóra zakó alá és azt nem kell vasalni és kényelmes...


Ja de vasaltam már!

A fóliasátor ajtajánál a fólia széleit azzal ragasztottam /hegesztettem/ össze.


f33

2016. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én egyszer láttam egy férfit vasalni. Tényleg.
2016. jan. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Részt veszek a házimunkában teljes mértékben, vasalni is szoktam sok minden más mellett, szerintem nincs benne semmi kivetnivaló.
2016. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!