Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik zöldség, vagy zöldségek...

Melyik zöldség, vagy zöldségek azok amik bármikor elültethetek egy kis cserépben, és ki is kelnek ilyenkor télen, bent a szobában az ablak mellett?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Valóban az a kérdésem,amit kiírtam. Szeretek kertészkedni,és a családomban anyu volt az aki tudta,hogy mit mikor lehet vettni.(Sajnos ő elhunyt,lassan már több mint egy éve) Tavaly nem is vetettünk semmit a kertben a gyász miatt,és nekem hiányzik a zöldség látványa.Szeretnék paprikát vagy paradicsom vagy bármilyen n zöldség magot elültetni,és napont locsolgatni,és látni ahogyan növekszik.Ebben szeretném kérni a segítségeteket ,kedves tagok !

2016. jan. 14. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Majd február-márciusban lehet paradicsomot meg paprikát vetni.
2016. jan. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Hónapos retket megpróbálhatod most. A többit kicsit később.
2016. jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkép válaszoló segítségét.Jár a zöld kéz ! A hónapos retket akkor elültetem.
2016. jan. 14. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Salátát.
2016. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ha a lakásban ablak körül jó világos van akkor paprikát februárban elvetheted április vége felé meg a palántát kiülteted
2016. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Fűtött szobában (ablakban) tartva március közepe előtt nem érdemes paprikát, paradicsomot, padlizsánt vetni, mert nagyon megnyúlik. Ha van valami hűvösebb és világos szoba, akkor igen.

Én olyan 300 palántát szoktam előállítani, március 5-15 között csinálom, de csak azért ilyen korán, mert kelés után ki tudom tenni a szobából az üveges előtérbe, aztán meg jó időben megy ki napozni, április elejétől.


A napi öntözést felejtsd el, garantáltan ki fog rothadni az összes.

2016. jan. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!