Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A csirkemell+zöldség étrend...

A csirkemell+zöldség étrend mellett mennyi idő után indul be a fogyás? Mennyit lehet vele fogyni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Azonnal fogyni kezdesz ahogy nem cukron élsz. Bármennyit lehet vele fogyni, mert ha elhanyagolható mennyiséget eszel belőle az éhhalálhoz is elég lehet, ha rendesen eszel belőle akkor elvileg az ideális testtömegedet / testzsír arányodat éred el, amit mi nem tudjuk hogy mennyi, tehát azt sem hogy mennyit fogynál így.


De a zöldség+hús táplálkozási alap igen ígéretes. Ha a hús az mindig csirkemell, akkor persze rendkívül egyhangú, unalmas is, és persze zsírszegény.

2014. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azonnal. Minél tovább csinálod, annál többet fogysz.
2014. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Jelenleg 168cm/52 kg vagyok. Eddig koplaltam,de rájöttem,hogy hülyeség.Átáltam erre a táplálkozásra,valamint hett 2x van táncórám.
2014. ápr. 29. 17:08
 4/16 Andizsuzsi ***** válasza:

" 168cm/52 kg "


Miből gondoltál fogyni?

2014. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
van rajtam kb. 1,5kg zsír.
2014. ápr. 29. 17:24
 6/16 Andizsuzsi ***** válasza:
Másfél kiló? Erre miből következtettél?
2014. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

asztaku-rva:O

van rá egy ezresem,hogy nem testzsírmérésből állapította meg:)))

amúgy meg az egészség alapja elsősorban a fehérje+zöldség étrend,de gondolom a te fajtádat ilyesmi,hogy egészséges megközelítés az nem igazán hat meg.

2014. ápr. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Újabb anorexiás jelölt.
2014. ápr. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én tennék hozzá főtt tojást is az étrendhez és a fogyás el fog indulni.

Mindez addig tart amíg a szervezet meg nem szabadul a fölösleges viztől ami a szervezetedben van, azután megáll. - s pár nap alatt vissza is jön.

A fogyáshoz mozgás kell.

30 perc intenzív mozgás után kezdi el a szervezet elégetni a felhalmozott zsírt.

Előtte csak vizet veszítesz (s csak annak súlyát)!

Tehát mégtöbb mozgást kell beiktatnod ami fél óránál tovább kell, hogy tartson. Akkor fogsz fogyni!

2014. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

valóban...csak edzés közben égetünk zsírt.

vagyis aki nem edz,az halhatatlan lesz,mert a belsőszervek és a létezés nem használ kalóriát.

a tudatlan kérdezőktől már csak a még tudatlanabb válaszolók a jobbak.

2014. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!