Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szoktatok vasalni? Baromi...

Szoktatok vasalni? Baromi rossz anyuka és háziasszony vagyok, ha csak azt vasalom ki amit nagyon muszáj?

Figyelt kérdés

A lányom 16 hónapos, jó ideje az ő ruháit sem vasalom.

Konkrétan azt vasalom csak ki ami nagyon igényli, vagy ha olyan helyre megyünk.


2010. márc. 27. 15:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
a gyerek fél éves kora óta egyátalán nem vasalok csak a legsszükségesebbeket
2010. márc. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Már most csupa olyan ruhák vannak amit nem muszály vasalni:)
2010. márc. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
én is. itthoni ruhákat egyáltalán nem vasalom, farmerokat, pulcsikat sem. csak ingeket, pólókat(amiket odakinn hordunk), kényesebb darabokat(ami tényleg nagyon gyűrött pl néhány nadrág, szoknya) és a konyharuhákat ill ha olyan kedvem van az ágyneműt. szépen terítem ki, hogy minél kevésbé legyen gyűrött. nekem se időm, se energiám a vasaló mellett állni, mégis mindig makulátlan az öltözetünk. van olyan ismerősöm, aki az otthoni rövidgatyát is vasalja és sír hogy mennyi a házimunka...
2010. márc. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én húsz éve csak akkor vasalok, ha ballagásra vagy esküvőre megyünk. Viszont szépen teregetek, és hajtogatok. Mindig a többi ruha ALÁ kisimítva, mire előkerül, kisimul. Ha nagyon látszik a hajtás, esetleg felvétel előtt ott átsimítom. Olyan helyre ha megyünk.
2010. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
1. anyósom mindent vasal, de ő ezzel foglalja el magát....de ő egyébként mindent szárítógéppel szárít és az meg nagyon gyűr, szóval az sem mindegy
2010. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
én vasalok elég sok mindent, ha leszárad, akkor azonnal elvasalom és nem gyűlik össze és csak 15-20 perc
2010. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
ÓÓÓ, nálam jobban senki nem utálhat vasalni. Hajtogatva teszem be a ruhákat a szekrénybe száradás után. Este előveszem kinek mi kell másnapra és ami igényli azt gyorsan átsimítom. Kezdetben mindent vasalva tettem a szekrénybe de rájöttem hogy úgy is gyűrött lesz mikor előveszem, vagy látszik a hajtás éle. Így is úgy is át kell vasalnom, akkor legalább csak egyszer tegyem meg ha muszáj!
2010. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

csak azokat vasalom,amiket nagyonmuszáj,de az leginkább páromé,magamnak alapból nem veszek gyürődő ruhát,csak 1-2 ingyem van ami vasalós...


mig otthon laktam,én dolgom volt vasalni,öcsémnek 1 éves koráig még a kiszoknikat is vasaltam,utána viszont már szinte csak ha inget adtunk rá (nagy a korkülönbség köztünk).


felesleges dolog vasalni,nem igaz,hogy az embereknek nincs jobb dolguk,szépen kell kiteregetni,és kész,megsporolhato a vasalás ideje...

22/L

2010. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Én se vasalok és nem érzem magam rossz anyának, egyszerűen szépen teregetek, mindent vállfára akasztok, amit lehet szépen hajtogatok, hogy még akkor se gyűrődjön. Persze van néhány dolog, amit muszáj, azt kivasalom, de nem sok mindent. Direkt úgy vásárolok, hogy ne legyen vasalós anyag.

Emellett azokat az anyákat sem értem, akik minden hülyeséget kivasalnak.Alsóneműtől kezdve az otthoni ruháig, mert én arra a három négy órára, amíg ott állnak a vasaló mellett, azt a gyerektől, vagy maguktól veszik el és szerintem nem éri meg.

2010. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
45%
Én majdnem mindent vasalok,így érzem jól magam a ruháimban.Amúgy lehet simogatni,szépen teregetni,egy pólón pl.látszódik,ha nincs kivasalva.
2010. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!