Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Büdös van az albérlő szobájába...

Büdös van az albérlő szobájában. Megéri ezzel foglalkoznom?

Figyelt kérdés

Az egyik szoba ki van adva albérlőnek.

Mindig rossz levegő van ott. Tegnap szép idő volt és sokat szellőztettem ott (most nincs itt a lány). Ma bemegyek és megint rossz a levegő bent. Ez gondolom nem normális. Mitől lehet büdös? Érdemes ezzel bosstantani magam, vagy majd miután kikoltozott kipoucoljuk a szobát és megszűnik a szag?

Tulajdonképpen az zavar, hogy az ágyba, szőnyegbe beleivódik a szag. (mondjuk, erről azt hiszem már lecsúsztam)


A szobában szokta fújós dezodorozni magát, azt hiszem nem nagyon szellőztet, és vagy kéthavonta ha eszébe jut kiporszívózni.

Én szoktam helyette csinálni, de ezt is csak azért mert sajnálom a szőnyeget, ami valamikor még fehér volt. (most foltos, meg meglátszik rajta az útvonal amit használ.)


Az ágyán a lepedő végig sem ér, a retkes lábával összekeni.


Szóval, szórakozzak olyannal hogy beszórom szódabikarbónával a szőnyeget, hátha vesz el a szagból, vagy halottnak a csók?


Tisztító megoldja? Mennyibe kerül? Pici szobába való szőnyeg...



2016. febr. 18. 12:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen utolsó, veled értek egyet. Egy tróger albérlőt össze lehet szidni, vagy repülhet, vagy fizethet kauciót. Egy rokont nem, mert sértődés lesz. Még az ünnepekkori ajándékot is elvárja. Eszem megáll.


Amúgy a fő kérdésre csak nem jött válasz. A kis takarítások jelentenek valamit, vagy a jellegzetes szag azonnal benyeli és csak a távozása utáni festéses kipucolás segít? Szőnyeg, ágy? Menthető?

2016. márc. 9. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!