Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Normális hogy "elfolyik" a...

Normális hogy "elfolyik" a folyékony mosószer a mosógép tartályból?

Figyelt kérdés

Samsung WF60F4E0W0W mosógépünk van. Lehet folyékony és sima mosószerrel is használni.

Ha folyékony mosószerrel használom egy kis műanyag valamit kell az adagoló végébe betenni. Tegnap ki is próbáltam folyékony mosószerrel, de ahogy beletöltöttem el is szivárgott hátra a mosógépbe, nem a víz mosta bele, mint pl az öblítőt.

Ez normális, vagy rosszul tettem be a kis pöcköt?


Akinek ilyen vagy ehhez hasonló gépe van, nektek hogy működik?


2016. ápr. 14. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, oda folyik le, ahova kell, nem tud mellémenni. Fapados gépem van, abban is ugyanígy viselkedik a folyékony mosószer. Picit lejt az adagolótartály.
2016. ápr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mienkkel ugyanez van. Ha zavar, tedd a dobba a folyadekot. En regen azt alkalmaztam.:)
2016. ápr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is lehet kis pöcköt betenni ha folyékonyt használok. Folyékonyt szoktam viszont az arielhez van ilyen zöld kupak amibe beleöntöm és teszem a gépbe a ruhákra.
2016. ápr. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor ennek tényleg így kell működni.

Zavarni nem zavar, csak meglepődtem, mert van a gépnek késleltetett indítás funkciója, és ha reggel beletölteném, egy délutáni indításnál a ruhán áll a mosószer, és úgy tudom a tömény mosószer károsíthatja a ruhát.


A akkor ez a 2. indok, hogy ne használjam ezt a funkciót. Az első az volt, hogy ne mosson a gép, ha nem vagyok otthon, mi van ha leeresztésnél levágja magát a cső, és elárasztom az alsó szomszédokat.

2016. ápr. 15. 08:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyémben (igaz ez nem samsung) nem folyik el a gél, akár egy éjszakát is ott marad. Nézd meg azért, hátha rosszul hajtottad le.
2016. ápr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Samsung WF60F4E0W0W"


vajon milyen lelkivilága lehetett annak, aki ezt a nevet adta neki... nem irigyellek, amikor a szerelő kérdezi a telefonban, hogy milyen típusú a mosógép :D

2016. ápr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A mosószer adagolóba illesztett határoló csak annyiban játszik, hogy lásd, mennyi mosószert tegyél bele, ott a jel "max". Nekem is Samsungom van, én is meglepődtem, mikor elfolyt a mosószer, de közben rájöttem mire kell az a vacak.
2016. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A jelet én is láttam, csak nekem az lett volna a logikus, ha meg is tartja a mosószert, és "csapóajtóként" működve mosás közben, hígítva engedi ki azt, mint a legtöbb folyékony mosószer adagolós gép. :(
2016. ápr. 16. 23:14
 9/9 anonim válasza:

Szintén Samsung mosógépem van, amiben ugyanúgy egyből lefolyik a folyékony mosószer. Ez önmagában nem is lenne gond, de minden mosási ciklust azzal kezd a gép, hogy beindítja a szivattyút.

Ha késleltetett indítást választom, vagy dobtisztítás miatt beleöntöm a tisztítószert, akkor egyből ki is löki magából a folyadékot.

2023. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!