Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatógép: tabletta, vagy...

Mosogatógép: tabletta, vagy folyékony?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve megvan a mosogatógépem. Eddig csak Finish tablettát vettem, mikor mit. Most legutóbb ezt a Quantum max-ot ( [link] ). De ezzel sem mindig szépek az edények. Pedig Finish öblítő van benne, és nem rövid programon mosogatok. Eco, ami 2,5 óra, igaz, csak 10 l vizet használ. Tegnap a legerősebb programra tettem (16 l vizet használ ehhez), és a brokkolikrémleveses lábos is mehet még egy kört...

Ez mi miatt van? Kb 3 hónapja lefuttattam egy programot üresen Finish mosogatógéptisztítóval. Só is mindig van benne.


A folyékony (Somat) mosogatószerrel jobb lenne, vagy valami más miatt nem túl hatékony a mosogatás?



2016. máj. 9. 10:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha szalvétával kitörlöd, a maradékot kikaparod, az elég is. De ha úgy teszed be a gépbe, hogy ott van az alján fél centi vastagon a leragadt kaja, két evőkanálnyi megszilárdult zsír, néhány odakapott krumplikarika, a tányérok szélén evőkanálnyi majonézmaradványok, a töltött káposztás lábas alján evőkanálnyi aprókáposzta maradvány stb., akkor ne várj csodát.
2016. máj. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a hasznos tanácsokat.

Amúgy "csak" egy 9 terítékes Candy mosogatógép.

Belülről tisztának tűnik, szépen csillog, a szűrőben sincsenek ételdarabok.

2016. máj. 10. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!