Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Normális dolog ennyit mosni?...

Normális dolog ennyit mosni? Hogy jön össze Ennyi mosnivaló?

Figyelt kérdés

Házunkban akik egy család, apa havonta 1x vn otthon pár napra. Asszony egy 10 eves gyerekkel. Reggeltől estig megy a mosógép: Arra kelek fel 6-kor, arra alszom el. Nem zavar, mert a morgás inkább elaltat.

Mi is 1x veszünk fel egy ruhát, minden nap tiszta alsónemű természetesen, stb... Ez nem beteges? Vagy csak én gondolom annak?


2016. máj. 17. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, hogy másnak is mos. Nem csak saját maguknak.

Mert 2-3 emberre nem jön össze annyi mosás, hogy minden nap többször is mosson.

2016. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Régen fölöttünk egy néptáncoktató pár lakott, ők is folyton mostak, gondolom a gyerekek ruháit is ők moshatták vagy mi a szösz.
2016. máj. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Vagy meggondolatlanul mos. Én is ismerek olyat aki a 7kg kapacitású mosógépet rendre beindít 2-3 db ruhával, 2 órás programon. (Aztán persze panaszkodik hogy mennyit kell mosni). Én csak akkor indítok mosógépet, amikor összegyűlik annyi hogy meg lehessen pakolni rendesen.
2016. máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Egész nap nem normàlis, de nàlunk sem sokkal jobb, 3 felnőttre àtlagosan napi kétszer mos. A fekete, szìnes,vagy kényes,nagyon koszost kūlön kell.
2016. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Sztem nekik is 7 kg-os a mosógép kapacitása, mert egyet már tönkre tettek.

Másra tutira nem mosnak, nem azok a barátkozós fajták :) és nem hiszem, h "keverednének" bárki szennyesével.

Szerintem meggondolatlan is lehet, meg simán kinézem, h egy-egy ruhával elindítja, most, h mondjátok :)

2016. máj. 17. 15:55
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem rengeteg.

Mi 4-en lakunk az albérletben, mindannyiunknak van munkás ruhája meg utcai amit ugye külön kell mosni, meg alkalmanként ágynemű stb. Így is hetente 5-6 mosás megy csak, napi 1-2 órát.

2016. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy elromlott a kikapcsoló gomb a mosogépükön. :)
2016. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A "másnak is mos" jelentheti azt, hogy pénzért mos másnak.
2016. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értelek, de biztosan nem.
2016. máj. 18. 17:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Tavaly vettem új mosógépet. A pamut mosás program alapból 3 órás. Ha teszek rá előmosást, vagy intenzívet, esetleg öblítőstopot, akkor akár 4-4,5 órát is képes mosni. És az csak egy 6 kg-os adag. Napi 2 nem is olyan sok, és máris "egész nap ment".

Függöny, ágynemű, gyerekholmik, törölközők... Azért lehet mosni, ha az ember tisztaságmániás, és minden ruhát 1x vesz fel, függönyt hetente mos, ágyneműt heti 2x... stb.


Szóval lehet csak a program hosszú, nem a mosás sok.

2016. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!