Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan és mivel állnátok neki...

Hogyan és mivel állnátok neki a fürdőszoba csempéjének a megpucolásához?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 08:33
 1/8 anonim válasza:
Veszek egy törlő rongyot, egy akármilyen lemosó izét, lefújom a chempét és elkezdem körkörös mozdulatokkal közepes erhsséggel lenyomva súrolni. Majd így megyek addig ameddig a végére nem értem és így egyre feljebb vagy lejjeb elkeudem pucolni a többit. Hatásos nekem bevált. :)
2016. máj. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A vizesblokkok körül lefújom vízkőoldóval, és lemosom. Utána az egészet áttörlöm a tiszta mikroszálas felmosómmal úgy,hogy előtte lefújom ablakpucolóval. Hipergyors megoldás, szép tiszta lesz mindig.
2016. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha netán nagyon ronda, akkor legjobb a csákány...
2016. máj. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Gombásodásra utaló jelek? Mert akkor egy kis ecetet is nyomok bele, mint nagyanyáink idejében. Először a fugákat kiskefével, aztán jöhet a csempe felülete semleges mosószerrel, szivaccsal vagy kendővel
2016. máj. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mellari válasza:
Én a szivacsra teszek Cillit Bang-et. Finoman szétterítem. Utána szinte magától lejön enyhén vizes szivaccsal. Utána esetleg ablaktisztító és mikroszálas kendő. A tusolókabin üvegét ugyanígy csinálom. 38F Remélem segítettem
2016. máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Fugágra Domestos,ha nagyon penészes Ultra Szavó!Csempe,csaprelep Cif folyékony súroló ➕ dörzsis mosogatószivacs ,aztán mikroszállas törlő!Na kb.ennyi!
2016. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

tudni kéne milyen a kosz.

vízkövet tökéletesen leszedi az ecet.töményen is lehet ha nagyon elhanyagolt.

ha kádsarok vagy nem függőleges felület-akkor otthagyni az ecetet-csodát művel.

ráadásul nem vegyszer.

zsírtalanitásra:mosószóda.

minden elképzelésemet felülmúlta.

azt hittem mig nem próbáltam,hogy enyhe túlzás a dicshimnusz-de nem.

a konyha ami zsiros letapadt felületű,akár üveg akár fa akár csempe....azt sikálás és erőfeszités nélkül oldja és csak bámultam.

2016. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dr.tudor válaszol válasza:
10%
Szerintem véső-kalapács!
2016. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!