Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Beszürkült fehér ruhák kímélet...

Beszürkült fehér ruhák kíméletes fehérítése?

Figyelt kérdés

A párom csak fehér pólókat szeret viselni nyáron,csak sajnos kezdenek beszürkülni. Némelyiken tavalyi gyümölcsfolt is van(őszibarack,dinnye). Mivel tudnám kíméletesen kifehéríteni?

Köszönöm


2016. jún. 11. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Nekem csak a Clorox illetve a Domestos fehérítője vált be. Kíméletes módszerek közül sajnos egyik sem. Viszont semmi baja nem lett a polóimnak, és hófehérek lettek egy áztatás után. :)
2016. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Most nézek egy sorozatot, abban úgy fehérítették a ruhákat, hogy beáztatták éjszakára lótrágyába. Állítólag olyan fehér lesz, hogy ihajj!
2016. jún. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Besenyő Pista bácsinak is ment a zöld kéz.
2016. jún. 12. 10:18
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Napon szárìtsad őket, az is jót tesz. Èn nem szeretem, deaz optikai fehèrītőt tartalmazó mosószerek is optikailag jól fehèrìtenek, mert abevonat minden fènyt visszaver ìgy fehèrnek látod
2016. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
72%

Nekem a K2R vagy mi a neve fehérítő kendő vagy tasak bevált. Ez a szürkéből szép fehéret csinált 60 fokon. Ami nagyon szürke volt, annak több mosás is kellett.

Gyerekcuccokat is szépen kifehéríti.

+ Domestos fehérítőt is használok, de azt inkább a foltok miatt.

Szokták a citromot javasolni még, citromos vízben áztatást, de nekem az sem jött be.

2016. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!