Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kinek mi a véleménye a kraftec...

Ken666 kérdése:

Kinek mi a véleménye a kraftech fűkaszáról? Illetve fighter fűkaszáról? Ki vett már illyet.

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 04:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Nehogy pénzt adjál egyikért sem!

Nem fűkasza ugyan, de érdemes megnézni:

https://www.youtube.com/watch?v=XZUOt8aUbMQ


Fighter kb ugyanolyan szar.

2016. jún. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kínai kasza. Ezernyi néven forgalmazzák ugyan azt. Nem csak ezekben, de einhell, al-ko-ban is ezek a motorok vannak. Mindig van mivel foglalkozni rajta.

A legalsó kategória amit szívesen ajánlok az a mcculloch.

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__kert__7871593-benzines..

2016. jún. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mcculloch is kínai... nekem van egy igényesebb kínai fűkaszám, már 4 éve használom. Téli pihenés után elsőre indult. Jövőre lehet tartok neki egy kisebb szülinapi bulit, ha 5 éves lesz.
2016. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod. A mcculloch fűkaszàk, làncfűrészek, az olaszorszàgi Biandronno-i gyárban készülnek. A fűnyírók, fűnyírók Nemesvámoson bérgyártásban az mtd-nél.
2016. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kicsit kiegészíteném az előttem szólókat: a Mcculloch termékek a Husqvarna csoportba tartoznak, igazából teljesen mindegy a gyártás helyszíne, mert a minőséget az határozza meg, hogy milyen tervekkel, milyen alapanyagból, és milyen minőségbiztosítási rendszer alapján dolgoznak. A tervekkel nincs gond, hiszen a Husqvarna régebbi fejlesztéseit alkalmazzák a Mcculloch gépeknél, kicsi kompromisszumokkal az anyagminőség illetve a minőségbiztosítás terén. Nekem benzines sövényvágómból van Mcculloch, ház körül használom, és eddig nincs rá panaszom. Ez alapján én is merem ajánlani. Drágább az echte kínainál, de megbízhatóbb is.
2016. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, hát ez a marketing része. Adjunk el úgy kínait, hogy ne érezze a vevő kínainak. A husqvarnának ott van a husqvarna, ilyen bővítésre nem azért van szüksége, hogy nagyobb legyen, hanem hogy a kisebb pénzű vevőknek is el lehessen adni valamit, akik a márkanév miatt bementek a kereskedésbe, hanyatt estek a husi áraktól és mégsem fognak elmenni üres kézzel és nem a husqvarnát pocskondiázzák, ha esetleg gondjuk lesz a géppel.


Nekem partner láncfűrészem van. Az pont egy ugyanilyen mint a mcculloch, csak másik néven. Arra is rá van írva, hogy husqvarna, de az is hogy made in china. Ennek dacára működik amire nekem kell, de nem csapom be magam, hogy ezzel valami űrtechnikát vettem.

2016. jún. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző, én ezt épp ellenkezőleg látom, nem akarja letagadni a gyártó, hogy hol készül (bátran rá meri írni a made in china feliratot) hanem abban erősíti meg a vásárlót, hogy elérhető áron jut hozzá olyan termékhez, amihez a Husqvarna adni meri a nevét. És ahogy te is leírtad: "Nekem partner láncfűrészem van. Az pont egy ugyanilyen mint a mcculloch, csak másik néven. Arra is rá van írva, hogy husqvarna, de az is hogy made in china. Ennek dacára működik amire nekem kell" Vagyis alacsonyabb árfekvésű termék, ami még a használható kategóriába tartozik. Nem ócska marketing fogás, mert a vásárló pontosan tudja mire számíthat, és egyébként is butaság lenne azon az áron prémium terméket elvárni.
2016. jún. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, a szomszédomnak tele volt velük a pajtája. Minden évben vett egyet, mert a tavalyi az istennek se akart elindulni. :-))
2016. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy ultragagyi Tesco-s 33.5ccm kínai fűkaszám van. Nyolc éve vettem és minden évben minimum 3X körbevágom a telek körüli dzsuvát. A szomszédét is. Idáig semmi gond nincs vele, a szöghajtást zsírozom rendesen, nem lóg, kompresszió még a régi. Semmihez sem kellett hozzányúlni csak a karburátoron állítottam és benzincsövet cseréltem szilikonosra mert a gyári az kritikán aluli. Tapasztalat alapján ha karbantartott és nem tárolunk benne benzint akkor sokkal tovább bírják.
2019. dec. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!