Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tudnátok tapasztalatot/vélemén...

Dawn33 kérdése:

Tudnátok tapasztalatot/véleményt írni a Garden Field márkájú fűkaszáról?

Figyelt kérdés
Most láttam hogy akciós és 20.000 Ft szerintetek érdemes megvenni ? Viszonylag nagy telken használnám de egy évben csak 2-3-szor. válaszotok előre is köszönöm!

2016. máj. 1. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mint hobbi gép,ugy van nyilvántartva a fűkaszák közt .Gondolj bele ,a bolt leakciózza,és még így van rajt nyeresége,valójában milyen anyagból is készűlhet .Elkészülte után ,még mennyi költség rakódik rá.Raktározás ,szállítás,áfa 27 % Ez egy tömeg árú,és úgy is van kezelve.

A jó gépek kb 100 közeléből indulnak .Azokat nagyon ritkán látni akcióban .

Valahogy így mondták el nekem is egy 40000 ft hobbi gépről a véleméyt,mikor 4 hónapi használat után totálkárosan bevittem javitatni a szervízbe .

Kidobtam 40 ezret,90 ért vettem egy márkásat,kb 3 éve.

2016. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Egyszerű gép , de mindene fém . Alkatrész is van hozzá , üzemanyagot jól be kell keverni és a tankból kihasználni . Arra a pár játékra megfelel .
2016. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt minden kérdésedre választ találsz.

[link]

2016. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen úgy gondolom ha 10-15 fűnyírást kibír (kb az 5 év) akkor megért 20 ezret :)
2016. máj. 1. 17:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha az a telek mondjuk 1000 m2, és nagy füvet vágsz vele, akkor nemigen fog kibírni 5 évet, legfeljebb ha költesz pótalkatrészre.


Szerintem ugyanaz, mint a Strauss.

2016. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Folyamatos terhelés alatt megáll a motorja gondolom. De 3.5Le azt azért nem kell maxon pörgetni abban elég nagy erő van.
2016. máj. 1. 18:25
 7/7 gomzoli ***** válasza:
89%

3,5 lóerő? hahahaha, akkor többet tud, mint a 200 ezres Stihl!

inkább ne azon törd a fejed, hogy elég lesz-e félgázon a teljesítménye (elárulom: NEM), hanem azon, hogy 3 hónap múlva, életében másodjára majd be tudod-e indítani?

Pontosan ugyanezt a hibát elkövettem én is, és ezt nem dicsekvésből mondom...

Otthon Stihl-em van, avval nincs is gondom, de 40 kilométerre van egy kis horgászkalyibám 180 m2 telekkel (szóval pici), és hogy ne kelljen otthonról hurcolnom a gépet, vettem oda egy hasonló 25 ezer Ft-os csodát. Gondoltam ebben a munkában az se szakad meg. Ja, mert 50 cm3, és 3,5 lóerő... aha... sajnos elvesztettem a számláját, és nem tudtam visszavinni. Így 3 alkalommal tudtam használni, de az ELSŐ használatkor már magától leállt 5 perc után. Nem értek hozzá, úgy szereltettem, szerencsére csak új tömítések kellettek a karburátorába... a vadi újak helyett!

A 3. alkalom után megszorult a főtengely csapágya az 1:30-as keverék ellenére! Úgy bäsztam ki a szelektív leadóba, csak úgy porzott.

2016. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!