Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet kiszedni a macskap...

Mivel lehet kiszedni a macskapisi szagot a kanapéból?

Figyelt kérdés
Vettünk egy kanapét még decemberben...Most készült el a.tetőtér eddig nem.használtuk ..és most hogy ilyen meleg van érzek rajta valami büdöset egy ponton..mintha macskaijai lenne..már kipróbáltam a szódabikarbónát..textilfrissítő spray t..Meg vettünk direkt kárpittisztító habot is.és.még mindig érzem...már megőrülök tőle..
2016. júl. 1. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Kukazassal. A macskahugy annyira beleeszi magat a szovetbe, szivacsba, hogy azt ki nem szeded onnan semmivel. Ujra kene karpitoztatni, kerdes megeri-e.
2016. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én cseréltem. Állítólag az ecetes víz segít (az után ajánlották, hogy kidobtam).
2016. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ecetes tisztítást javaslom én is. Az tünteti el legjobban a macskapisi szagot. Már ha az.
2016. júl. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a sanytol textil frissítő segített. Elvileg megoli a bacikat így nincs büdi
2016. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz túl guszta és tudom, hogy nagyon undorító.

Kocsi takarítás közben a kandúrom bejelölt a kocsiba. Pontosan az anyós felőli részen, a lábtartó feletti kárpitot célozta és az ott szépen beivódott.

Amit rá öntöttem:

Ecet, Ajax felmosó, Ecet, Domestos és végül még jóóóóó sok ecet! Ezeket fel is itattam, mielőtt a másik szert használtam volna, kivéve az utolsó adag ecetet.

Eltűnt a szag.

2016. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!