Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lenor Unstoppables illatgyöngy...

Lenor Unstoppables illatgyöngyök- használja valaki? Mit gondoltok róla? Többet tud, mint egy sima öblítő? Megéri az árát?

Figyelt kérdés

Öblítő mellett kell használni, nem helyette.

2000 ft felett van, de innováció, később biztos olcsóbb lesz.

Kérem, hogy olyanok válaszoljanak, akik kipróbálták, nem csak akik látták a reklámot a tévében.

Tapasztalatokra vagyok kíváncsi.


2016. aug. 21. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Jónak jó,de ahhoz,hogy érjen is valamit az egy kupaknyi a minimum. Heti 4 adagot mosok 7kg-os géppel így van benne bőven ruha, átlagba 2 kupaknyi kellett gépbe. Gondolhatod,hogy mennyi ideig volt elég az a kicsi doboz. Amúgy tényleg jó illatosak voltak a ruhák és sokáig,de nekem nem éri meg az a 2000ft kb 8 mosásra.
2016. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is drágának találom, de én csak fél kupakkal tettem bele.

Épp azért, mert ha úgy használnám, ahogy írja - kezdetnek 1 kupak, de akár 3 kupak is mehet egyetlen mosáshoz - akkor egy hétig se bírná.

2016. aug. 21. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem tipikusan olyan dolog, ami nagyon alkalmas nyerészkedésre a gyártónak. Eladja a nagy semmit, jó drágán. De ilyen volt annak idején a folyékony szappan is. Fele víz, jóval kevesebb ideig elég, mint egy fele annyiba kerülő szappantömb. De mindenki rászokott, főleg kényelemből, mert a szappan nagyon összekeni a mosdókagyló környékét...
2016. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én most tesztelem éppen a kéket. Hát nem ájulok el tőle...

Állitólag 2 hétig tart az illata. Majd meglátjuk!

Kb 3 flakonnal elhasználtam eddig.gyorsan fogy. Sőt mellé még tenni folyékony õblítőt plusszba.

2016. aug. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is tesztelem, mert kaptam termékmintát.

De ha te csak teszteled, akkor hogy használtál el 3 flakonnal?

Ennyi pénzért vettél ilyen sokat a boltban?


Nem 2 hétig, hanem 12 hétig ígéri az illatot, azaz mosás után 3 hónapig.

2016. aug. 30. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!