Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosás kérdés,2 mosás közt...

Mosás kérdés,2 mosás közt mennyi szünetet érdemes tartani, hogy a motor "pihenjen"?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy közvetlen egymásután beindított mosások nem tesznek jót a mosógépnek.

2016. okt. 23. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
olyan 35-40 percet szoktam. 1 órás programmal mosok, a szárítógép többnyire 1 óra 40 percnél tovább nem szokott szárítani. Így ezzel a szünettel a mosógépbe nem áll a cucc hanem egyből tudom a szárítóba rakni.
2016. okt. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A technikai szünet, amíg kipakolsz, bepakolsz bőven elég
2016. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sosem szoktam, van amikor 3-4 adagot is mosok.
2016. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom,olvastam,és nekem mondták is, hogy nem tesz jót...
2016. okt. 23. 14:30
 5/8 anonim ***** válasza:
A gépek nem fáradnak el, úgy vannak tervezve, hogy folyamatosan működjenek. Vannak kivételek is persze, egy hobbi hajnyírógép például, ahol írja is, hogy mennyi a maximális üzemeltetési idő és utána pihentetni kell, különben túlmelegszenek.
2016. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jót biztosan nem tesz neki, de igazából mérhető rosszat sem. Ahogy #2 írta, amíg kipakolsz meg belepakolod a következő adagot, az bőven elég neki. Gyanítom, hogy nem 0-24-ben mosol, max. 2-3 mosást indítasz el egymás után. Így gyakorlatilag nincs különösebb jelentősége a dolognak.
2016. okt. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dehogy kell várni.

Gondolj bele, hogy vannak 3-4 órás mosóprogramok is.

Ki van az találva, a motor szakaszosan működik, nem melegedhet túl.

Eleve a hőkioldó miatt kb 5 percet vársz, mire ki tudod nyitni az ajtót, kipakolsz bepakolsz, elindítod, még percekig csak tölti a vizet. Még ha forma1-es kerékcserés időket hozol ruhacserében, akkor is állni fog 10-15 percet a motor :)

2016. okt. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha bemelegszik, megvárnám, míg kihűl (a dob vagy kívülről az oldala)
2016. okt. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!