Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Bőrkanapéról hogy kaparjam le...

Bőrkanapéról hogy kaparjam le a bőrt? A szövetet hogyan tisztítsam?

Figyelt kérdés
Van egy kanapém, amit áthúztak, de nagyon rossz a bőr minősége, pattog le folyamatosan. Takargatom, de egyrészt mindenhonnan a darabkákat szedegetem, másrészt a takarók vagy nagyok, vagy kicsik, semmi nem jó... Azt néztem, hogy a bőr alatt a szövet teljesen jó, talán érdemes lenne lekaparnom, de nem tudom, mivel álljak neki, mi az, ami magát a szövetet azért nem szedi szét. +ahol már lejött, ott tele van kávé és kakó foltokkal (2 pici gyerek... :) ), azokat vajszínű szövetből hogy szedjem ki?

#tisztítás #bőr #szövet #kanapé #bútortisztítás
2016. nov. 20. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd vissza azt aki áthúzta, és mutasd meg neki hogy fél/egy év után így néz ki a kanapé, lesz szíves valamit kezdeni vele. Mondjuk áthúzhatná újra, normális alapanyagból. Persze, ha még garanciaidőn belül vagy.
2016. nov. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Más részről, neked nem bőrkanapéd van, mert a bőr alatt nincs semmiféle szövet. Ha szövet van alatta, akkor az műbőr és nem bőr. Műbőr pedig lényegesen gyorsabban megy tönkre ugyanolyan igénybevétel mellett, mint az igazi bőr.
2016. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam visszahívni, a telefont fel sem veszi, papírt nem kaptam, így címet sem tudok. Nem szeretnék annyit kínlódni vele, feljelentgetni, rohangálni, inkább használom még egy kicsit így a kanapét, aztán úgyis le szeretném cserélni, mert költözés után más kialakítású kell. Addig viszont rendbe szeretném rakni.
2016. nov. 20. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem kínlódnék, ha amúgy is lecserélésre kerül,

addig is vennék egy szép, nagy plédet, vagy ágytakarót,

elfedni a csúnya részeket, ha elkoszolódik, ki is lehet mosni. :)

2016. nov. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd a túróba, takard le egy pokróccal és kész. Kár vele vesződni.
2016. nov. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hol lehet kapni normális áron akkora méretű takarót, ami egy 2 személyes és egy 3 személyes kanapét teljesen letakar?
2016. nov. 22. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!