Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A domestosnak van illata a...

A domestosnak van illata a hypo szagon kívül?

Figyelt kérdés
Kezdő háziasszony vagyok és eddig flóraszeptet használtam, de sok ember tapasztalatát látom, hogy ők szívesebben használnak Domestost, mint más fertőtlenítőt. Tudom, hogy a Domestos különböző színű flakonjai más- más illatosítású fertőtlenítőt tartalmaznak, azonban nem tudom mennyire van különbség köztük, illetve hogy van e illata, vagy csak szpmla hypo szaga van?

2016. dec. 15. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van illata, de a klór dominál. De mégsem tiszta hipószag. Amúgy a Domestos egyetlen előnye, hogy sűrítőanyag van benne, ezért jobban tapad, míg a hipó lefolyik. Ennyivel tud többet egyik a másiknál. A hatóanyag ugyanaz.
2016. dec. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:
A Domestos erős fertítlenítésre van (wc, stb) míg a Flóraszept az fertőtlenítős mosószer. A Domestos csak fertítlenítő. A hatóanyaga a Nátrium-hipoklorit, ez aktív klór és kinyúvaszt minden bacit vírust gombát és minden kórokozót és élő szövetet, ezért legyél óvatos ha a kezedre megy, a bőr felső szövetét gyorsan kiöli ezért leszárad. Amúgy ha vásárolsz nyisd ki a kupakjukat és szagolgasd végig a Domestosokat, hogy neked melyik tetszik illatra, de a fehér flakonos az csak fehérítő az nem fertőtlenít. Zöld pink kék stbk vannak. Ha elolvasod rá van írva. A Flóraszept jó mosogatószer is hatékonyan old (tapasztalat) kutyatálhot pl jó de általában otthon nem indokolt azért. Hűtő időszakos kimosásához viszont javasolható mert pár apróságot jó ott fertőtleníteni + mosószerezni is egyben.
2016. dec. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!