Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gyerektörülköző világossá...

Gyerektörülköző világossá varázslása?

Figyelt kérdés
Az ovis törülközőjük halványrózsaszín-világos bézs, és hiába mosom ki, valahogy sosem lesz patyolattiszta. Sötétebb foltok vannak rajta mosás után is.
2016. dec. 29. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Ugyanazt a varázslatot kell alkalmazni, amit a felnőtttörülközőnél.
2016. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát?
2016. dec. 29. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Tahát azt nyilván ismered, ha kifejezetten a gyerektörülközőre kérdeztél rá.
2016. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jóindulatú, segítőkész, értelmes és hasznos válaszodat. A jövőben nincs is szükségem többre tőled.
2016. dec. 29. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezek a mindenféle csodaszerek, amiket naponta reklámoznak a tévében, nem használnak?


De például próbáld meg szappannal alaposan bedörgölni a foltokat, és úgy végigcsinálni a mosóprogramot, természetesen a mosóport is a szokásos módon hozzáadagolva. Ha ez nem segít, akkor szerintem semmi sem fog.

2016. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen sűrűn viszed haza kimosni? Vannak beivódott foltok, amik màr semmivel nem jönnek ki.

Próbàlkozhatsz vanish folttisztítóval, vanushben àztatàssal.

De őszintén szólva szerintem patyolattiszta màr nem lesz.

Sűrűbben kell mosni, hogy a foltok ne "égjenek" bele.

2016. dec. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek.


Vanishsel dörzsöltem be már többször is, 60 fokon is mostam, próbálkoztam egy kicsi fehérítővel is (ebből valóban nem mertem sokat tenni a vízhez - áztattam), de hiába.


Szinte minden pénteken hazahozom.

2016. dec. 30. 14:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos, ha rossz minőségű anyagból van a törölköző (valami olcsó Jysk, Tesco minőség), akkor bármit csinálsz, elszürkül, befoltosodik.
2016. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!