Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik házimunkát ki végzi el?

Melyik házimunkát ki végzi el?

Figyelt kérdés
Nálatok.
máj. 20. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Mindet én, a párom messze dolgozik. Nagytakarításba besegít.
máj. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Vegyesen, kinek van éppen több ideje otthon.

Általában megosztjuk.

máj. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Nálunk én végzem a házimunkát. A páromnak annyi a “feladata” hogy tartsa meg a rendet és a tisztaságot: nincs előhagyott dolog, cipő a helyére, bepakol a mosogatógépbe….. Szerintem ezen múlik az egész takarítás. Mármint a szinten tartásban.
máj. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Általában a férjem főz és bevásárol, én mosok, pakolok és takarítok. De nem szentírás, nem hagyjuk a másikra. Mosogatni, gyorsan felseperni, na meg gyerekeket és háziállatokat etetni kb. felesben szoktunk. Hálistennek kb. egyforma igényeink vannak, nem szoktuk piszkálni egymást, hogy miért nem vagy miért csinálta meg vagy miért úgy. Patika rend messze nincs, pláne, hogy nemrég költözünk, de tisztaság van és egyikünk sem trehány.
máj. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
59%

Változó. A járvány alatt jobban megoszlottak a feladatok, most feleségem végzi inkább a nagyját, mert ő van otthon.


A vécét én takarítom, a fürdőt ő.

Mosogatni és főzni többnyire ő szokott.

Porszívózni, szemetet kivinni, bevásárolni jellemzően én szoktam.

A teregetés az enyém, a vasalás fele-fele.

Az ablakot ő mossa.

A felmosás közös, én megyek rajta át először, aztán ő másodjára.

máj. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Változó ha nincs otthon a párom én csinálok mindent takarítás,főzés,bevásárlás,mosogatás csak a mosást bízom rá.F
máj. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én: Kutyasétáltatás, mosogatás, porszívózás, felmosás, budipucolás, függönyök fel-leszedése, fürdőszobatakarítás

Az asszony: Mosás, portörlés

Főzés az fele-fele.

máj. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Változó.

Míg otthon voltam gyeden, 98%ban megcsináltam mindent.

Aztán mikor visszajöttem dolgozni, férjem pont tp-re ment 3 hétre. azalatt ő csinált mindent 98%ban.

Mikor ő túlórázik, vagy dolga van, én vállalok többet.

Ha ő a lazább, akkor ő.


Ami fix: szerelés, favágás, ház felújítás az övé.

Bevásárlás az enyém.

máj. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk a benti munkák mindig az enyémek, a kintiek a férjemé. Néha, de nagyon ritkán besegítünk egymásnak
máj. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a feleségemnek gerincsérve van, nem emelhet nehezet, így a főzés, mosás, vasalás az ő reszortja. És a gyerekekkel való tanulás, és logisztika. A bevásárlás, rendrakás, kertápolás, befőzés, külső körlet az én reszortom. A takarításban bejárónő segít bennünket.
máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!